У п’ятницю, 17 травня, жінки-лідери, громадські діячі, депутати всіх рівнів, учасниці Національної платформи «Жінки за Мир» провели Стратегічну сесію, в ході якої підбили підсумки роботи та окреслили подальші плани.

«Об’єднавши зусилля жінок всієї країни, ми провели колосальну роботу, провели десятки заходів і форумів, зареєстрували близько 90 «соціальних» законопроектів і підготували понад 15 подань до Конституційного суду. Ми добиваємося справедливості для наших дітей і для кожного громадянина країни, що потребує захисту і підтримки», – заявила голова Національної платформи «Жінки за Мир» Ірина Касьян.

Жінки-лідери з усіх областей України одноголосно підтримали ініціативу про створення Політичної ради та Громадської ради жінок України. Також було прийнято рішення про розширення вже діючої Ради матерів України та реєстрації регіональних представництв у всіх областях країни.

«Жінки України втомилися дивитися, як чинна влада розколює суспільство, знищує соціальну сферу, позбавляє сімей з дітьми, пенсіонерів, переселенців їхніх законних виплат і пільг, принижує й ображає громадян України! А головне – і далі провокує війну, не роблячи жодного кроку в напрямку миру! Сьогодні жінки України готові об’єднуватися, діяти, йти в політику і активно займатися громадською діяльністю. Наша мета – досягти справедливості та повернути мир в Україну!», – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи