Ми – об’єднана опозиція до нинішнього режиму. Ми виступаємо за мир – проти війни і злиднів, приниження людської гідності, обмеження прав людини, свободи і демократії в Україні.
Ми – за цілісну Україну. Наша мета – зупинити процес розпаду держави, «зшити» країну, відновити її територіальну цілісність, об’єднати всіх громадян України.

Ми – за сильну, сучасну, ефективну України, проти злочинної і продажної купки корумпованих авантюристів при владі.

Ми – за мирну Україну: за реалізацію в повному обсязі Мінських угод, припинення бойових дій на Донбасі і відновлення миру в країні.

Ми – разом, щоб перемогти «партію війни і злодіїв» і повернути мільйонам наших громадян мирну, єдину і успішну країну, де людям буде забезпечений гідний рівень життя.

Для цього ми дійшли згоди.
У 2014 році в Україні було встановлено корумпований, клептократичний пронаціоналістичний режим, який перетворив людей і країну, її територію, економіку, церкву, культурну спадщину на свій трофей. Війна на Донбасі – величезна траншея, яка розділила українську землю, пройшлася лезом по душах і долях наших співгромадян. Мільйони опинились у пастці нових «кордонів» і лінії фронту. Війна використовується режимом для утримання власної влади.

За чотири роки країна втратила тисячі людей. Сотні тисяч через війну вимушені були залишити свої домівки, мільйони стали вимушеними переселенцями. З кожним роком зростає багатомільйонний потік трудових мігрантів з України, які шукають заробіток і кращого життя за кордоном.

Прикриваючись війною і геополітичними спекуляціями, «партія війни» щодня краде у кожного громадянина. Нинішня владна верхівка збагатилася на корупційних схемах, контрабанді, махінаціях з національною валютою, завищених тарифах, рейдерстві.

За лічені місяці мільйони українських сімей збідніли. Під пресом драконівських тарифів, мізерних зарплат і пенсій, згубних, так званих, «реформ» більшість людей опинилася за межею бідності.

«Хижацький націоналізм» підірвав довіру і знищив добросусідські відносини майже з усіма сусідами України. Страх і безвідповідальність перед власним народом стали перешкодою для прямих мирних переговорів з Росією і непідконтрольними територіями Донбасу.

Владою введена цензура ЗМІ, інформаційна війна фактично ведеться проти власного народу – на основі ксенофобії і примітивних популістських націоналістичних гасел.

Політика «напівправди», дискримінація за мовною та етнічною ознакою, цензура і тиск на журналістів, терор і переслідування інакомислячих, перекручування історії і тотальний інформаційний контроль відтворюють найгірші зразки тоталітарних режимів минулого.

Деіндустріалізація економіки, демографічна криза, руйнування систем освіти та охорони здоров’я, величезні втрати людського капіталу, мілітаризація, «поліцейщина» у внутрішній політиці і «кримінальна революція» на вулицях наших міст та сіл – всі ці руйнівні процеси можна зупинити тільки шляхом повної зміни влади. Іншого шляху не існує.

Ми констатуємо: Україна – на межі національної катастрофи, фінансового дефолту, втрати засад державності. Режим корумпованої «партії війни» має бути змінено. Злочинці у владі – покарані.

Ми об’єдналися, щоб будувати і перемагати.
Наші головні вороги – війна, соціальна несправедливість, корупція, кримінальне свавілля, злочинна влада, тарифний геноцид, «хижацький націоналізм» і бідність українців.

Наша рішучість і впевненість у своїх силах будуються на переконанні: українці хочуть змін і готові підтримати відповідальних політиків, здатних принести країні мир, єдність і розвиток.

Ми досягли згоди визначити в листопаді 2018 року єдиного кандидата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на наступних Президентських виборах.

Ми досягли згоди про спільну участь представників ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у виборах до Верховної Ради України.

Ми досягли згоди про участь представників ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у місцевих виборах всіх рівнів.

Ми досягли згоди про формування протягом місяця регіональних штабів ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Ми закликаємо всі відповідальні політичні сили, громадські організації, громадян нашої країни взяти участь в ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ. Наша Платформа відкрита для всіх справжніх опозиційних сил, які готові на справі захищати наших громадян і по-справжньому боротися з нинішнім злочинним режимом.

Наша мета і цінності.
Україна – демократична держава, де влада належить народу. Народ здійснює владу безпосередньо, через вибори, всеукраїнські та місцеві референдуми, а також через органи державної влади та місцевого самоврядування.

Конституція гарантує право громадян на управління країною. Ми встановимо в країні реальну демократію, забезпечимо права і свободи громадян.

Країні необхідна нова Конституція, що стверджує парламентську форму правління і глибоку децентралізацію влади з передачею максимальних повноважень і коштів регіонам.

Україна – цілісна держава, в якій поважають права мешканців усіх регіонів. Зробити це потрібно через проведення ефективної реформи децентралізації державного управління. Відповідальні уряд і парламент, реальна децентралізація влади, економічно сильні регіони, ефективне місцеве самоврядування громад дозволять подолати і політичну, і соціально-економічну кризу.

Свобода слова і віросповідання, припинення курсу нинішнього режиму на посилення церковного розколу, міжетнічна солідарність, єдність українського народу в його культурному різноманітті. Ми захистимо права людей говорити і вчитися рідною мовою.

Запорука розвитку України – у створенні сучасної індустріальної економіки. Ми зробимо все, щоб Україна повернула провідні позиції серед індустріальних і науково-технологічних лідерів світу. Ми виступаємо за багатовекторність економічної політики. Україна повинна відновити партнерські стосунки і відновити торгівлю з РФ і СНД, з огляду на унікальне географічне положення і промисловий потенціал, має стати мостом між Заходом і Сходом.

Ми виступаємо за активний нейтралітет України у військово-політичній сфері та неучасть в будь-яких військово-політичних союзах, політику партнерства з усіма країнами-сусідами. Україна повинна повернути собі роль миротворця і гаранта стабільності, закріпити позаблоковий статус. Україна повинна скинути з себе ярмо зовнішнього управління, стати повноправним суб’єктом міжнародної політики.

Держава повинна нести добро і достаток в кожен дім. Ми разом побудуємо справедливу та ефективну соціальну державу з гарантованою і доступною медициною, сучасною безкоштовною освітою, гідним і справедливим соціальним захистом, в першу чергу, для пенсіонерів, дітей та людей з особливими потребами.

Громадянський мир, діалог і взаєморозуміння, відновлення єдності суспільства і територіальної цілісності на основі загального майбутнього, компромісів і взаємного прощення за минулі трагедії – шлях для об’єднання України.

Україна для всіх одна. В єдності – сила. В єдності – майбутнє. Об’єднавшись, ми переможемо!