У перший день літа відзначається одне з найстаріших міжнародних свят – День захисту дітей. Це свято – перш за все, нагадування нам, дорослим, про ту велику відповідальність, яку ми несемо за дотримання права дітей на життя, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного та психологічного насильства як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

За останні роки в Україні державні гарантії та соціальні стандарти в сфері підтримки дітей і сімей з дітьми значно погіршилися. Демографічна ситуація критична, молоді люди не поспішають заводити дітей, залишають країну, народжуваність падає. Україна втрачає майбутній людський потенціал. Додамо до цього конфлікт на сході країни, коли вперше за кілька десятиліть в Україні постала проблема дітей війни.

Для ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ захист прав дітей, одиноких матерів з дітьми, багатодітних сімей – це не просто пріоритет, це дієві кроки щодо прийняття необхідних законопроектів, це максимальна допомога і підтримка. Багато наших починань блокувалося владою, що йде, але ми впевнені, що вже дуже скоро ми доб’ємося якісної зміни в державній політиці в такому важливому питанні як захист материнства і дитинства.

Висловлюємо слова вдячності всім, хто за родом своєї діяльності робить все, щоб наші діти росли здоровими і щасливими, розвивалися духовно і морально. Дякуємо за вашу натхненну, таку відповідальну і таку важливу працю.

А всім дітям бажаємо радості і успіхів у всіх ваших починаннях, будьте здорові та щасливі!

Ну а ми, дорослі, будемо намагатися захищати і підтримувати вас!

Останні записи