Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведеного з 26 травня по 7 червня.

Більшість респондентів, з тих, хто визначився – 12,9% – хотіли б бачити засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка прем’єр-міністром України.

На другому місці з результатом 11,3% – лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, на третьому – лідер партії «Сила і Честь» Ігор Смешко, його готові підтримати 8,1% опитаних.

У чинного прем’єра Володимира Гройсмана – 7,7%. Трохи більше 2% – у екс-президента Петра Порошенка і мера Львова Андрія Садового.

Опитано 2021 респондента у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). У Луганській і Донецькій областях – тільки на контрольованій території. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Нагадаємо, 6 червня відбувся з’їзд партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». Юрій Бойко очолив список кандидатів на парламентські вибори, призначені на 21 липня.

Згідно з результатами останніх соцопитувань, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ також є лідером електоральних симпатій серед політичних сил, займаючи друге місце. Її готові підтримати майже 12% респондентів. На першому місці – «Слуга народу» – більше 48% опитаних.

Останні записи