27 квітня у Дніпрі стався новий кричущий випадок щодо журналістів — невідомі спалили автомобіль головного редактора газети «Зоря» Володимира Пісоцького. Крім того, що Володимир знаний на Дніпропетровщині журналіст, він ще відомий своєю активною опозиційною діяльністю.

Це вже не перший випадок подібних злочинних дій проти представників ЗМІ. Декілька років тому у Дніпрі невідомі підпалили автомобіль на той час головного редактора комунальної газети Дніпропетровської обласної ради «Зоря» Ксенії Зайцевої. Також у Кам’янському було знищено автомобіль журналіста Сергія Гузя.

Жодна з попередніх справ про підпали журналістського майна належно не розслідувана, винних до сих пір не покарано. Безкарність призводить до нових атак і залякувань.

Солідарність із колегами із Дніпра – Дніпропетровською облорганізацією НСЖУ, висловила Національна спілка журналістів України.

«Підпали та непокараність за нахабні злочини проти журналістів – однозначний наступ на свободу слова», – написав на своїй сторінці у Facebook голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

Наразі справу внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Зважаючи на професійну та активну опозиційну діяльність Володимира Пісоцького, зростаючий на Дніпропетровщині рейтинг ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, ми розцінюємо даний підпал як спробу залякати нашого активіста. Весь час правління діючого режиму розкручувався маховик репресій проти опозиції.

Погрози, залякування активістів, фейкові кримінальні справи, незаконні обшуки – до яких тільки дій не вдавався режим, аби взагалі знищити будь-яке інакомислення в Україні.

Ми не зламалися, а стали тільки сильнішими! Останнє голосування на президентських виборах продемонструвало зростаючий рейтинг та мільйонну підтримку засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, єдиного кандидата від опозиції Юрія Бойка.

Очевидно, що такий зухвалий злочин – це спроба залякати актив нашої політсили на місцях і таким чином змусити їх припинити діяльність.

Вимагаємо від правоохоронних органів ретельно та якомога швидше розслідувати цю справу, знайти та покарати винних. Всі, хто вдається до протиправних дій, повинні знати про неминучість покарання.

Ми доб’ємося торжества закону і справедливості та зробимо все для того, щоб Україна стала по-справжньому правовою і демократичною державою.

Останні записи