Зняття кандидатури Євгенія Мураєва з виборів президента на користь Олександра Вілкула – це марна спроба нинішньої влади перешкодити єдиному по-справжньому опозиційному кандидату вийти до другого туру. Виборці повинні дати відсіч політиканам і вибрати справжню опозицію, а не тих, хто підіграє владі, вирішуючи по дорозі свої власні питання і цинічно «зливаючи» електорат.

Таку заяву зробив народний депутат і голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

«Давайте пройдемося в історії з Євгенієм Мураєвим. Спочатку він після вечірнього візиту до Адміністрації президента вийшов з нашої партії. Потім назвав усіх, хто перебуває в «ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОЦІ» та інших опозиційних партіях, «проклятими капіталістами», заявивши, що він, мовляв, політик майбутнього, а інші – політики минулого. Потім він заявив, що забирає у нашої партії «людей, ідеї, ресурси» і багато чого ще, але в підсумку, – представники його секти навіть в дискусії не змогли відповісти на питання: як людина без власної команди, яка знаходиться під російськими санкціями, буде відстоювати права тієї частини населення, яка орієнтується на російськомовні південний схід і центр. Так, він – приємна молода людина, і те, що він змінює свій світогляд щопівгодини, для багатьох не має значення… Але це пройде, як пройшла істерика його людей в інтернеті», – впевнений політик.

Голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» заявив, що, за даними останніх соцдосліджень, союз Мураєва-Вілкула не принесе користі політикам, а низький рівень довіри до обох тільки забезпечить остаточне перетікання їхнього електорату до Юрія Бойка і Володимира Зеленського.

«Коли кандидат з 2,5% рейтингу довіри знімається на користь кандидата, у якого рейтинг 1,5%… У мене є певні сумніви, що їх взагалі спонукало до співпраці? І чому раптом такий крок прямо зараз? Після «розброду і хитань», скандалів у владних структурах у Юрія Бойка з’явився серйозний шанс вийти до другого туру, – і саме зараз почалися ось ці рухи Мураєва і Вілкула», – зазначив народний депутат.

Парламентарій не виключив, що подібні дії Євгенія Мураєва і Олександра Вілкула – шлях до співпраці з нинішньою владою.

«Мені байдужа доля голосів Євгенія Мураєва… Але мені важливо, що ті два-три голоси, яких не дорахується Юрій Бойко, реально претендуючи прорватися до другого туру, можуть вважатися сьогодні зрадницькими, тому що саме вони не дадуть можливості прибрати нинішню владу. Я хочу, щоб всі зрозуміли, що у об’єднання «Мураєва-Вілкула» немає абсолютно ніякої ідеології, це ігри з владою та ігри влади… Пам’ятайте, що кожен голос, якого позбавляють провідного кандидата від сил, зорієнтованих на південний схід і центр країни, йде сьогодні на користь Порошенка, Тимошенко та інших. Кожен голос, який розвіяний між Бойком та іншими, не дає нам перемогти – і вигнати цю владу!» – резюмував Вадим Рабінович.

Останні записи