Про це в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат України, голова політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович.

Опозиційний політик підкреслив: незважаючи на багаторічне бажання «патріотів» скасувати в Україні святкування 9 травня, партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» та її прихильники як спадкоємці переможців відзначали і будуть відзначати 9 травня День Перемоги.

«Я завжди святкував, святкую і святкуватиму День Перемоги, адже знаю, що наші батьки нас захистили: мій батько пройшов усю війну, брат батька пройшов усю війну … Мільйони людей дійшли до Берліна, щоб у цей день ми всі мали можливість святкувати Перемогу над фашизмом. І якщо якісь паразити нам не дають можливості святкувати 9 травня, то ми їх пошлемо якнайдалі!» – пообіцяв політик.

Вадим Рабінович також прокоментував численні заклики директора Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича не святкувати День Перемоги.

«Але 9 травня — це не день примирення, а День Перемоги … примирятися закликають ті, хто програв, а нащадки переможців святкують перемогу! Ми всі – нащадки переможців, які розтоптали цю гадину – фашизм, які знищила її, – святкуємо це велике свято. Ми ті, хто несе через роки світло Великої Перемоги!» – підкреслив Вадим Рабінович.

За словами парламентаря, «ті, хто служив у військах СС, не повинен розповідати нам, як святкувати Велику Перемогу! Їм 9 травня поперек горлянки, а нам – це радість у серці!»

«Я обов’язково вип’ю з ветеранами за тих, хто загинув на нашій землі заради того, щоб ми могли жити! Жити і боротися з тими, хто не хоче покаятися, а хоче “боротися зі своїх схронів”! Ми їх не боїмося, що не злякаємося і 9 Травня їм не віддамо!» – резюмував лідер «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ».

Останні записи