Про це написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабинович на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, нинішній уряд намагається видати отримання чергової позики від МВФ за велику перемогу для країни. «Насправді – це всього лише передвиборний ресурс, який можновладці виторгували для себе за рахунок населення та національної економіки. Вони в змозі тільки набирати борги і «пиляти» бюджетні гроші», – написав Вадим Рабинович.

За словами опозиційного політика, зовнішній державний борг України вже становить понад 47 млрд. доларів. В тому числі, перед МВФ близько 12 млрд. доларів. «Країна постійно живе в стані відкладеного дефолту, а «керманичі» економіки перекладають всю тяжкість війни і кризи на плечі людей.

Нам кажуть, що співпраця з МВФ відкриє дорогу інвестиціям. Але в Україні при цьому уряді ніхто не хоче вкладати гроші. У порівнянні з 2010-2013 роками обсяг прямих іноземних інвестицій скоротився в 3 рази. З 6 млрд. доларів на рік в 2010-2013 до 2,3 млрд. в 2014-2017 роках. Причому, за 10 місяців 2018 року в країну вдалося залучити лише 1,8 млрд. доларів. Інвесторів лякає війна і тотальна корупція, відштовхує деградація національної економіки і злидні населення. Навіть кредитори з МВФ все менше довіряють українському уряду. Ціна кредитів для країни і людей стає дедалі більшою», – додав Вадим Рабинович.

За словами народного депутата, «кредитна наркоманія» влади обертається для українських сімей постійним погіршенням рівня життя. «За п’ять років в 10 разів зросли ціни на газ, майже в 5 разів комунальні тарифи, закриваються школи, ПТУ, звільняються вчителі, проведена антисоціальна пенсійна «реформа» і триває планомірне руйнування системи охорони здоров’я. При цьому в кожному бюджеті ростуть витрати на війну, утримання силовиків і чиновників. Збагачуючись на війні та корупції, ці витрати урядовці скорочувати не бажають», – зазначив парламентарій.

«Після перемоги на виборах ми, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», проведемо ретельну перевірку того, куди були витрачені гроші кредиторів. Ми з’ясуємо цільове призначення кожного долара – і розкриємо «загадку», чому борги країни ростуть, люди бідніють, а урядові мужі і чиновники збагачуються. Ми змінимо порядок співпраці з МВФ. Ми змінимо пріоритети економічної політики. Україна потрібні не кредити, які розкрадає уряд і казнокради навколо нього, а розумна економічна політика та інвестиції в розвиток. Для цього потрібно зупинити війну, підвищити рівень життя громадян і співпрацювати з бізнесом, а не збирати з нього корупційну ренту», – написав Вадим Рабинович.

Останні записи