Таку заяву зробив народний депутат і співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

Нова українська влада повинна не брехати людям про вступ в НАТО та ЄС найближчим часом, як це робили попередники, а будувати успішну, квітучу країну тут, в Україні, упевнений парламентар. Нам будуть раді в Європі тільки тоді, коли ми станемо сильною державою з розвиненою економікою.

«Незважаючи на моє негативне ставлення до провладної команди, що відходить, я вдячний міністру закордонних справ Павлу Климкіну, який разом з Петром Порошенко вів нас у НАТО та ЄС, але в підсумку визнав, що у найближчі 5–10 років нам Європа “не світить”. Про таких довгострокових перспективах з ними розмовляти немає сенсу, тому що про ці “клімкіни” вже і пам’ятати ніхто не буде … Нам радянська влада теж говорила, що ми ось-ось житимемо при комунізмі, але час минав, а комунізму так ніхто і не побачив … Виходить, що обіцянки Порошенка і Клімкіна про вступ України в ЄС і НАТО — такі ж порожні обіцянки», – підкреслив Вадим Рабінович.

Парламентар нагадав, що Володимир Зеленський став президентом завдяки використанню під час виборчої кампанії прямо протилежної риторики у питаннях міжнародної політики, але його перші дії на посту глави держави «вже розчарували багатьох».

«Хіба українці на президентських виборах голосували “за НАТО”? Ні. Хіба ми голосували за припинення контактів з Росією? Ні. Зеленський говорив, що потрібно сідати – і домовлятися. У своїй інавгураційній промові він сказав, що піде на все заради миру. Але миру немає, його представники кажуть, що зниження тарифів – “це жарт”! Звичайно, мені подобається Зеленський, але я хочу бачити розвиток своєї країни, а не нескінченний “96 квартал”, – обурився співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Народний депутат упевнений, що геополітичне становище України між Заходом і Сходом – основна перевага України, яку потрібно використовувати при вибудовуванні прагматичних відносин із сусідами.

«Ми повинні дружити з усіма! Не можна розривати відносини зі східними партнерами, і з західними партнерами теж. Нам необхідно стати нейтральною, незалежною країною – «Швейцарією Східної Європи», яка торгує зі Сходом і Заходом. Політики нас тягнуть у ЄС, але ми там нікому не потрібні. Європу потрібно будувати у себе вдома. Європа – це нормальні закони, чисті вулиці і гідні пенсії та зарплати. Давайте наведемо лад у своїй країні!» – резюмував Вадим Рабінович.

Останні записи