Таку думку висловив народний депутат України, голова політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу NewsOne.

«Закон про імпічмент президента, закон про зняття недоторканності з депутатів, суддів і президента потрібні. Але коли це роблять відразу після обрання нового президента – це підозріло! Чотири роки ніхто нічого не робив, а зараз заметушилися. Це все робиться для того, щоб вчергове обдурити людей!» – заявив парламентар.

За словами Вадима Рабіновича, він є прихильником того, щоб головні питання життя країни перш за все виносити на референдум.

«Для початку необхідно винести на референдум основні питання: курс країни – куди ми йдемо, за формою правління – яка республіка, а вже потім городити всілякі дурниці! Тому що зараз всі ініціативи виглядають, як знущання над людьми. Взяти хоча б закон про імпічмент – його ініціює одна фракція, яка представляє одну область України – Львівську, єдину, де вибори виграв кандидат Порошенко. Перепрошую, я ставлюся з величезною повагою до львів’ян, але не повинна вся Україна співати під дудку однієї політичної групи», – заявив голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ ».

До того ж незрозуміло, кого ініціатори подібних законів закликають голосувати, зазначив опозиційний політик.

«Депутатів? А хіба у нас є депутатська більшість у парламенті? Нам весь час брехали про те, що в коаліції є 226 осіб. Але сьогодні вже навіть сліпому коню зрозуміло, що більшості не існує! Ми просимо пред’явити список депутатів, або зізнатися в тому, що нами правили незаконно! Не може нелегітимний парламент, який до того ж бреше людям, керувати державою. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій просто зобов’язаний або пред’явити список членів коаліції, або піти у відставку», – підкреслив Вадим Рабінович.

Голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» також упевнений в тому, що ніхто з представників нинішньої влади добровільно у відставку не піде.

«Вони вважають, що їхні пости – це їхня власність! Тому необхідно вибивати їх звідти, але робити це законними методами. Або пред’явіть нам коаліцію, або ви не маєте права бути при владі! Інше питання, чи законні ті рішення, які приймав нинішній парламент без коаліції. З огляду на це, піклуючись про майбутнє, ми просто не маємо права допустити прийняття нових законів без парламентської більшості. Давайте сформуємо чесну парламентську більшість, і нехай вона ухвалює закони. А не ці виродки, які добили нашу країну!» – заявив Вадим Рабінович.

Народний депутат також виступає за те, щоб вибори парламенту проводилися за новими правилами, які не будуть гальмувати розвиток нашої країни, як це робить сьогодні мажоритарна система.

«Я не вірю в те, що цей парламент може, хоче і має право щось змінити. Але хвилюватися не варто – все стане на свої місця. Володимир Зеленський переміг, і цього варто було очікувати, тому що Порошенко гальмував розвиток нашої держави. А через деякий час ми переконаємося, що голосувати треба за нормальні тарифи, медицину, гідне життя, і тоді ми проголосуємо “За життя” і заживемо нормальним життям», – висловив упевненість Вадим Рабінович.

У той же час політик застеріг українців не поводитися, як потопаючий, який «завжди чіпляється за тих, хто тримається на плаву».

«Ми не знаємо, що буде вичворяти в останні дні при владі ця команда. Представники нинішньої влади розуміють, що їм кінець. Народ на виборах дав зрозуміти, що вся ця зграя не влаштовує 90% населення нашої країни, і в останні дні вони можуть спробувати наприймати незрозумілих законів, влаштувати провокації. Вони здатні на все! Тому ми повинні стежити за ситуацією, оцінювати і розуміти, що нам не потрібні такі “гойдалки”, ми не хочемо залежати від провокацій Порошенка і Парубія, які відходять», – резюмував Вадим Рабінович.

Останні записи