Про це заявив народний депутат України і голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

На думку опозиційного політика, керівництво партії «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» своїм недавнім візитом до Москви продемонструвало, що шляхом переговорів зможе не тільки знизити ціну на газ, але й домовитися про продовження тразитного договору, що  призведе до одномоментного зниження тарифів відразу після зміни влади.

«Історичне рішення про зустріч Віктора Медведчука і Юрія Бойка у Москві з керівництвом уряду і «Газпрому» було ухвалене на зборах політради партії одноголосно з однієї простої причини — нашим політикам потрібно отримувати економічно правильні результати і вибудовувати нормальні стосунки з усіма сусідами. Очевидно, що тій «бригаді», яка сьогодні перебуває при владі, просто наплювати на людей та економіку, вона не звертає увагу на прогресивні законопроекти «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ», які обов’язково ще стануть основою майбутньої перебудови України», — зазначив парламентар.

Відреагував політик і на критику візиту президентом України Петром Порошенком.

«Президент Порошенко сказав, що Віктор Медведчук і Юрій Бойко «приповзли на колінах у Москву». По-перше, судячи з відео із зустрічі, однопартійці поводилися впевнено, розмовляючи з главою російського уряду. А, по-друге, саме нинішня українська влада поставила на коліна всю країну, довела її до абсолютної бідності – і ще має намір виграти вибори, щоб продовжити грабувати людей! Ми не дозволимо їм керувати ще п’ять років, ми встаємо з колін, вибудовуючи нормальний діалог з усіма сусідами. Ми не маємо наміру гинути через політиків, які не вміють керувати країною», – заявив Вадим Рабинович.

Голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» заявив, що його однопартійцям під час візиту до Москви вдалося домовитися про зниження ціни на газ на 25% для України після перемоги на виборах.

«Переговори Юрія Бойка і Віктора Медведчука з керівником «Газпрому» Олексієм Міллером показали, що вартість газу для України буде знижена на 25% тільки тому, що про ціну домовляються правильні люди. Я переконаний, що грамотним керівником можна назвати того, хто у подібних економічних переговорах домовляється про кращу ціну, а не «обмотується прапором», платить голові «Нафтогазу» Андрію Коболєву мільйон гривень у день – і встановлює вдвічі вищу, ніж ринкова, ціну на газ. Ми продемонстрували, що, прийшовши до влади, зможемо наступного ж дня домогтися зниження ціни на газ на чверть. Просто треба їхати – і домовлятися! До того ж, скоро закінчується контракт з транзиту російського газу у Європу через нашу газотранспортну систему – і вже з 1 січня 2020 роки ми отримаємо порожню трубу, втрати 3-5 млрд доларів на рік тільки через те, що не ведемо переговори для продовження договору. Що з нами буде, якщо ще й втратимо транзитні переваги? На чому взагалі ми будемо заробляти? Огірки будемо вирощувати чи людей за кордон виштовхувати – і жити на гастарбайтерські гроші?» – обурився народний депутат.

Політик заявив, що візит став «ще одним маленьким кроком у допомозі тим, хто перебуває у полоні».

«Тільки представники нашої політичної сили ведуть роботу зі звільнення українців, утримуваних у Росії. Зізнаюся, нам радили здійснити цей візит після виборів, але ми вирішили, що долі людей не можна міняти на вибори. Якщо можна посприяти звільненню українців, то це потрібно робити негайно!» – упевнений парламентар.

«Візитом керівництва нашої партії і підтриманого нашою партією кандидата у президенти ми хотіли продемонструвати, що для завершення війни, виправлення ситуації з тарифами і комплексного вирішення наших проблем потрібно, щоб з тобою розмовляли. Сьогодні Москва розмовляє з Бойком, Медведчуком – тими, хто представляє нашу партію. Будь-яка війна закінчується миром, тому потрібно до нього йти. А ті, хто проповідує мир, завжди, на жаль, піддаються нападкам. Дякую голові Політради Віктору Медведчуку і кандидату на пост президента України Юрію Бойку за те, що вони набралися мужності — і виконали рішення партії і 51% населення країни, які хочуть миру і встановлення нормальних відносин з нашими сусідами. Вперед – і до перемоги!», — резюмував Вадим Рабінович.

Останні записи