Політична партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» першою почала діалог з Російською Федерацією щодо зниження ціни на газ для України. Ось і сьогодні лідери партії – Віктор Медведчук та Юрій Бойко – перебувають у Санкт-Петербурзі, де провели переговори з главою «Газпрому» Олексієм Міллером.

«Всі заяви українських політиків “взяти і знизити ціну на газ і у 8 разів, і навіть у 10 разів” без відповідного інструментарію – чистої води популізм. Такий інструментарій є тільки у нашій партії, і ми готові до того, щоб після перемоги на парламентських виборах “газове” питання вирішити протягом декількох тижнів », – заявив народний депутат, співголова партії« опозиційну платформу – ЗА ЖИТТЯ »Вадим Рабінович, коментуючи в ефірі телеканалу «112 Україна» переговори в Санкт-Петербурзі.

Політик розкритикував підхід української влади до управління економікою в цілому і до газового питання зокрема.

«Порядні люди завжди розділяють політику і економіку. Професійні управлінці повинні дбати про інтереси держави і купувати, у даному випадку, газ у того, хто продає дешевше. А у нас суцільний “патріотизм”, але тільки за рахунок людських кишень. Ось, я – патріот – буду купувати російський газ з накруткою у 100%, назову його словацьким, і люди в це повірять і за це заплатять тільки тому, що так буде “патріотично”. Але люди розумні – вони розберуться, де патріотизм, а де обман», – упевнений Вадим Рабінович.

Опозиційний політик також прокоментував результати Всеукраїнського об’єднавчого з’їзду «Опозиційної платформи – За життя», який відбувся 6 червня у Києві. На з’їзді була представлена ​​опозиційна команда, яка поведе політичну силу на дострокові парламентські вибори, сформовані головні цілі та завдання партії, її виборчий список.

За словами Вадима Рабіновича, несподівана поява у виборчому списку Іллі Ківи викликала в опозиціонерів неоднозначну реакцію.

«Так, це була моя пропозиція взяти його у список “ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ”, і я зумів довести, чому так правильно. Більше того, якби я встиг витягнути Миколу Карп’юка з російської в’язниці (а я сподіваюся, що це станеться вже дуже скоро), я б і йому запропонував місце в партії — як би хто не обурювався. І знаєте чому? Тому що ми обіцяли зшивати країну – і почали це робити. Всім нам, нарешті, потрібно зрозуміти: або ми зшиваємо країну, або ріжемо її. Або ми якимось чином підтягуємо одне до іншого, або ми знову ж ріжемо по живому. Нам треба розуміти людей з іншим менталітетом, людей, які живуть у різних регіонах. Або ми єдина країна, або ми, політики, спеціально її руйнуємо. Такою була політика Ющенко, політика Януковича, політика Порошенка – стравлювати людей один з одним і при цьому тихо красти у всіх. І якщо ми цього не зрозуміємо, тоді ми не країна, а уламки кожної окремої волості», – заявив Вадим Рабінович і звернувся до українців з проханням правильно поставитися до процесів, що відбуваються.

«Я хочу, щоб люди зрозуміли одну важливу річ: хочемо ми того чи ні – ми повинні зшивати Україну. Крапка», – підкреслив він.

Вадим Рабінович також прокоментував можливе подальше об’єднання опозиційних сил.

«Спочатку в єдиній команді об’єдналися два найрейтинговіші політики Південного Сходу – Юрій Бойко та Вадим Рабінович. Це був перший крок. Другий – я віддав Юрію Бойку перше місце в списку партії, тому що це вкрай важливо для світу – ніхто з українських політиків цього б не зробив. На з’їзді я виступив перед делегатами і пояснив своє рішення: занадто коротка дистанція між президентськими і парламентськими виборами, і тому Бойко, який має сьогодні більшій рейтинг, зобов’язаний йти першим номером у списку – це потрібно партії. А своїм рішенням я ще раз всім продемонстрував, як треба любити не себе, а свою країну і своїх виборців», – підкреслив Вадим Рабінович.

«З нами об’єдналися десятки партій, десятки громадських організацій – ми будемо сідати і далі розмовляти, шукати шляхи виведення країни з кризи. Щодо нових учасників – з нами можуть об’єднуватися всі ті, хто розділяє наші принципи і підтримує три головні гасла: наше гасло – мир, наше гасло – економічне процвітання, наше гасло – припинення тарифного геноциду. Ось всіх тих, хто їх розділяє і підтримує не на словах, а на ділі, ми чекаємо у нашій команді», – заявив співголова «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ ».

«Люди повинні розуміти: хто виконує передвиборні обіцянки – той гідний керувати державою. Хочу нагадати, що за 4,5 роки свого політичної діяльності я ні разу не проголосував за те, що порушує мої передвиборні обіцянки», – додав він.

«Для нас було два періоди. Після перемоги Володимира Зеленського ми вважали, що всім можна розслабитися, і, завдяки зусиллям нового президента, в Україні відновиться мир. Але минуло кілька тижнів і все зрозуміли: ми знову “йдемо в НАТО”, знову воюємо з Росією … Думаю, що люди гідно оцінять нову владу, яка за такий короткий час вже порушила всі свої обіцянки», – заявив Вадим Рабінович.

За словами парламентаря, команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ йде на вибори, щоб перемагати.

«Ми йдемо на вибори, щоб пояснювати людям, як ми збираємося виправляти ситуацію реально, а не просто базікати, що ми її виправимо або виправили. Я вірю в те, що українці – народ розумний, і це він показав на президентських виборах. На президентських виборах ми серцем, правильно проголосували за Зеленського проти Порошенка. А ось на парламентських треба проголосувати розумом за “ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ”. Ми націлені на перемогу – ми йдемо на вибори, щоб перемагати, щоб побудувати іншу країну – сильну, квітучу, успішну Україну – “Швейцарію Східної Європи”», – резюмував Вадим Рабінович.

Останні записи