Про це в ефірі авторської програми на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат України, голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович.

Парламентар вважає, що правоохоронні органи зобов’язані розібратися з розкраданнями у міністерстві охорони здоров’я, які зафіксувала Рахункова палата України.

Крім того, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» триматиме «справу Супрун» на контролі, і до цього має підключитися все українське суспільство.

«Ще недавно виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповідала українцям про те, що вона поїде з країни, якщо на президентських виборах переможе Володимир Зеленський. Багато хто й голосував за нього через це… А сьогодні вона й ті, хто ще вчора обіцяв себе чи не спалити, вже заявляють про готовність співпрацювати з новим президентом … Упевнений, що вона буде до останнього триматися за своє крісло, а для самого Зеленського співпраця з нею — погане, помилкове рішення», – підкреслив Вадим Рабінович.

Звіт Рахункової палати України «про махінації у відомстві» потребує негайного розгляду правоохоронними органами, упевнений опозиційний політик.

«Рахункова палата зафіксувала, що сотні мільйонів гривень витрачені міністерством охорони здоров’я не за призначенням, регулярно закуповувалися прострочені ліки, нахабно крали гроші, виділені на лікування дитячих хвороб, перераховувалися бюджетні кошти на рахунки західних фірм… Тільки днями влада запобігла крадіжці 500 мільйонів міністерством Супрун! Всі ці афери повинні стати предметом розгляду для наших правоохоронних органів», – обурився народний депутат.

Голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» звернув увагу на те, що «Супрун не безкоштовно “з любові до нашої країни” сидить у кріслі виконувача обов’язків».

«Через неї проходять колосальні кошти, тому вона буде триматися за свою посаду до останнього! У мене тільки одне питання: чому ми утримуємо Рахункову палату, яка надає дані про багатомільйонні розкрадання, а жоден правоохоронець не реагує? Це тому що Супрун нам “надіслали” з Америки? Я подаю документи у правоохоронні органи і вважаю, що для них це повинно стати справою честі. Гріш ціна новій владі, яка працюватиме із Супрун, котра порушує всі закони України!» – сказав Вадим Рабінович.

«Вона розповідає нам, як мити руки, думаючи, напевно, що ми тільки-що з лісу вийшли! Якщо Супрун вважає, що вона – людина, яка принесла нам цивілізацію, то вона помиляється. Ми – не індіанці, а ви – не конкістадори. Ви – пройдисвіти і шахраї, які крадуть на ліках і радять онкохворим помирати. Але ми будемо жити, розвивати медицину, а ви підете, і від вас не залишиться ні сліду! », – підсумував парламентар.

Останні записи