На майбутніх виборах виборці повинні голосувати не за тих, хто промовляє патріотичні гасла, а за тих, хто може забезпечити мир, знизити тарифи на житлово-комунальні послуги і припинити політику економічного божевілля.

Таку заяву зробив народний депутат України і голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

«Влада роками нам розповідає про зовнішню агресію — і, поки ми всі перебуваємо у шоковому стані від війни на Донбасі, вона цим користується. Представники нинішньої правлячої еліти сподіваються, що люди під час війни не будуть міняти «коней на переправі». Режиму це вигідно! Але треба розуміти, що гірших, ніж ці, уже нікого немає. Навіть Бабай і Кощій Безсмертний кращі, ніж ці «реформатори», які вбивають все, до чого торкаються, які брешуть на кожному кроці, при цьому ще й намагаючись сфальсифікувати вибори», — пояснив політик.

Парламентар звинуватив нинішню владу у демагогії і заявив, що українська політична верхівка повинна зробити все, щоб люди не виїжджали в ЄС, а будували Європу вдома.

«Вони нам кажуть, що якщо ми їх знову виберемо, то будемо жити у Європі. Зрозуміло, що всі хочуть жити у Європі. І я хочу! Але треба будувати Європу у своєму домі, а не відправляти молодь туди на заробітки. Європа — це коли у тебе вдома європейські пенсії, зарплати і дороги! А нам ця влада тільки тарифи європейські встановила, які ніхто не може оплатити. Яке право ви маєте встановлювати народу європейські тарифи, якщо у нас зарплати в десять разів нижчі? Як ми тільки терпимо цих моральних виродків?» — обурився народний депутат.

Вадим Рабінович нагадав, що Кабінет Міністрів України ухвалив рішення знову підняти ціни на електрику — вже з 1 березня, а на газ — з 1 травня нинішнього року.

«З першого травня вартість газу знову зросте, що автоматично потягне за собою зростання цін на опалення і гарячу воду на 10–20%. Люди, будь ласка, пам’ятайте це, коли йтимете на виборчу дільницю і голосуватимете. Влада сьогодні перед виборами дає вам «печенюшки», щоб вже завтра забрати у вас вдесятеро більше непідйомними тарифами», — підкреслив він.

Голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» вважає, що приймаючи рішення про підвищення цін на газ, політики «керувалися політичною доцільністю, не думаючи про економіку і людей».

«Я стер язик, пояснюючи цим недотепам, що Україна цілком здатна забезпечити населення і бюджетні організації газом власного видобутку. Ми сьогодні видобуваємо 15 млрд кубів газу і поза всяким сумнівом повинні віддати його населенню за собівартістю. Однак влада закуповує російський газ у Швейцарії та Словаччині (які самі газ не видобувають!) з націнкою 100–120 доларів, і все це лягає на плечі українців. Патріотична балаканина влади про енергонезалежність витягує з наших кишень кровно зароблені гроші. Вони відволікають нас Путіним, — а самі купують в Росії запчастини для військової техніки. Я маю питання: а хіба можна купувати запчастини на БТР без відома ФСБ? Думаю, що ні, і представники нинішньої влади самі з ранку до ночі говорять про те, що «в Росії чекісти контролюють все». Виходить, що вони лякають нас чекістами, а самі з ними торгують! .. Люди, голосуючи, пам’ятайте про те, як влада нас обманює, розкрадає країну і вбиває нас тарифами. Якщо ми зараз, не дай Боже, знову проголосуємо за цих негідників, то наступні чотири роки будемо ридати і казати: «що ж ми наробили?» — резюмував Вадим Рабінович.

 

Останні записи