ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ першою розпочала прямі переговори з Росією щодо зниження вартості газу. Про це заявив голова партії, народний депутат Вадим Рабінович, коментуючи в ефірі телеканалу «112 Україна» візит до РФ голови Політради Опозиційної Платформи – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука та її засновника Юрія Бойка.

«Політична партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» першою розпочала діалог з Російською Федерацією про зниження ціни на газ для України. Ось і сьогодні лідери партії – Віктор Медведчук і Юрій Бойко – знаходяться в Санкт-Петербурзі, де відбулися переговори з главою «Газпрому» Олексієм Міллером з даного питання», – повідомив парламентарій.

За його словами, тільки ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ пропонує конкретний план, як знизити тарифи.

«Всі заяви українських політиків «взяти і знизити ціну на газ» і у 8, і навіть в 10 разів, не маючи на те інструментарію, – чистої води популізм. Такий інструментарій є тільки у нашої партії, і ми готові до того, щоб після перемоги на парламентських виборах газове питання вирішити впродовж декількох тижнів», – зазначив народний депутат.

Також опозиційний політик розкритикував підхід української влади до управління економікою в цілому і до газового питання зокрема.

«Порядні люди завжди розділяють політику і економіку. Професійні управлінці повинні дбати про інтереси держави і купувати, в даному випадку газ, у того, хто продає дешевше. А у нас же суцільний «патріотизм», але тільки за рахунок кишені людей. Ось я – патріот – буду купувати російський газ з накруткою у 100%, назву його словацьким, і люди в це повірять і за це заплатять тільки тому, що так буде «патріотично». Але люди розумні – вони розберуться, де патріотизм, а де обман», – резюмував Вадим Рабінович.

Останні записи