Влада в особі Супрун позбавляє українців можливості гідно лікуватися, а медичних працівників – спокійно працювати. Вся суть реформи охорони здоров’я зводиться лише до того, щоб винищити якомога більше людей, легалізувати трансплантацію органів і знищити систему безкоштовної охорони здоров’я.

Таку заяву зробив народний депутат і голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі «112 Україна».

«Представники медичної спільноти, всі нормальні лікарі, вчені та практики, такі, як очільник Інституту серця Борис Тодуров, кажуть, що Супрун вбиває нашу медицину і робить це цілеспрямовано. А захищають її ідіоти і дармоїди, які ніколи у неї не будуть лікуватися. Вона подобається їм своїми вишиванками і американським паспортом, але відсутність швидкої допомоги, подорожчання ліків і закриття лікарень – це не реформування, а вбивство українців!» – вважає політик.

Голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» розповів про зміни у стандартах медичної освіти, «покликані знищити медичних працівників як вид».

«Нещодавно чиновники вирішили запровадити нові стандарти освіти і зобов’язати медиків-студентів складати багатоступеневу систему американських іспитів англійською мовою. Тепер студенти та викладачі зобов’язані мати публікації в англомовних медичних виданнях. Це стане обов’язковою вимогою для того, щоб отримати наукове звання або ступінь. Я розумію, що для вивчення медицини потрібна латинь, але ці нововведення – повна маячня!» – обурився народний депутат.

Парламентар розповів і про інші зміни у сфері медичної освіти, а також звинуватив керівництво міністерства охорони здоров’я у корупції.

«МОЗ у контракти з ректорами медичних вузів додав пункт про боротьбу зі списуванням. Якщо у медичному університеті зловлять студента, який спикує, то за новими правилами виженуть … ректора! Таким чином Супрун хоче «підвісити» усіх керівників вузів! При цьому журналісти без перестанку говорять про корупцію у її відомстві. Буквально вчора було опубліковане розслідування, у якому мова йде про те, що переможці тендеру із закупівлі медичних препаратів віддавали чиновникам відкати по 4 млн гривень на місяць. Супрун пишається тим, що в Україні з’явилася нова медична посада – «трансплантат-координатор» і закликає радіти цьому всіх українців. Люди, нам розповідають, що розбиратимуть нас на органи, і ми ще повинні на цьому аплодувати? Ми не будемо цього робити, – ми підемо на вибори, і життя переможе, тому що ми хочемо нормального європейського життя не на словах, а на ділі!» – резюмував Вадим Рабинович.

Останні записи