На майбутніх виборах-2019 виборець опиниться у простій ситуації: обрати когось із «партії війни» або дати можливість ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ встановити мир і зупинити економічне безумство, яким влада поставила країну перед катастрофою.

Про це у прямому ефірі телеканалу «NewsOne» заявив народний депутат України і співзасновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабінович.

«Ще раз хочу підкреслити: в ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ, мабуть, не найідеальніші люди. Але ми об’єдналися тільки з однієї причини: зараз незгода і нелюбов один до одного повинні відійти на другий план – ми об’єдналися для результату, а результатом може бути тільки зміна цієї злодійської влади … У нас є низка переваг. Що б не говорили, але ключ до миру у нашій партії в особі Медведчука, з яким готова розмовляти Росія … Ми зможемо купити за 100 те, що зараз влада купує по 300. Так, можливо, на газових переговорах із «Газпромом» ми не будемо у вишиванках, але вчинимо патріотично, бо це дозволить одразу не балачками, а на ділі знизити тарифи втричі. Це дасть можливість людям зітхнути!», – заявив народний депутат.

Симптомом амбітності назвав Вадим Рабінович ту кількість кандидатів у президенти, яку ми бачимо сьогодні.

«Я також продовжую повторювати: не хочу поливати брудом тих, хто сьогодні масово йде у президенти. Це частий симптом амбітності у наших політиків, він минає. І коли він у них мине – я закликаю всіх розсудливих приходити до нас, в ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ, об’єднувати зусилля, щоб не дати країні і всім нам бути приреченими тільки на цих крикунів, балакунів, брехунів і злодійкуватих менеджерів, які всі 28 років грабують нашу країну, – і знову лізуть нагору, знову рвуться до корита!» – підкреслив парламентар.

Опозиційний політик вважає, що українців весь час прирікають на «пєть» або «юль».

«Але ж є зовсім інший шлях: шлях миру, шлях стабільності, шлях не сварок, а добросусідських відносин з нашими сусідами, шлях економічних методів боротьби за ринки збуту. І критерій тут один: якщо люди живуть добре – це хороша влада, якщо погано – погана, а якщо нестерпно погано – значить, влада нестерпна», –  переконаний депутат.

Обираючи, виборці повинні думати насамперед про те, чи є у кандидатів інструментарій втілити свої обіцянки – закінчити війну, встановити мир, знизити тарифи, переконаний Вадим Рабінович.

«Не просто язиком молоти, а на ділі цього досягати! .. І я закликаю виборців: давайте підемо на виборчі дільниці – і виберемо не війну та руйнування, а життя, мир і економічне процвітання!» – резюмував опозиційний політик.

Останні записи