Про це в ефірі політичного ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат України, голова політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович.

«Найбільше у нинішньому державному устрої України мене дивує і вбиває ситуація з пенсіонерами. Можу пояснити, чому: ви не можете побудувати нормальну, країну, що розвивається, якщо вам немає чого сказати нашим дітям. Адже що ми можемо зараз сказати нашим дітям, онукам? Працюй чесно, як я, – і до старості будеш жебраком, як я … Хіба це нормально? Тому основою відродження будь-якої країни має бути пенсійна програма. Ми у нашій партії приділяємо цьому найбільша увага. Якщо влада перестане красти, то збільшити пенсії в Україні – цілком реально», – підкреслив парламентар.

Як приклад він навів сусідню з Україною Польщу, яка, володіючи навіть гіршим «стартовим набором», змогла побудувати економіку і забезпечила пенсіонерам гідні виплати.

«Наша сусідня країна – Польща. Там немає нічого такого, чого немає у нас. Більш того – у багатьох аспектах там ситуація набагато гірша. Це стосується і природних ресурсів, і людського потенціалу. Ви знаєте, яка пенсія у Польщі? Мінімальна – 460 доларів. При цьому всі пенсіонери мають право на безкоштовний проїзд, знижки на медичне обслуговування і багато іншого», – сказав політик.

На його переконання, єдине, що стоїть між нинішньою – злиденною – і процвітаючою Україниою – ненаситна жадоба політиків і чиновників чинної влади.

«Що таке з нашою країною відбулося, що у нас тільки мріють про ту пенсії, яку платять у Білорусі? Хіба у нас був якийсь природний катаклізм? Ні! Банда грабіжників при владі десятки років розкрадає те, що повинно йти в руки людям! Влада дає нам європейські тарифи, жебрацькі зарплати, вбиває всі можливості виживати. Ми просто зобов’язані припинити це на парламентських виборах!» – підсумував Вадим Рабінович.

 

Останні записи