Влада, що йде, прикриваючись гаслами брехливого патріотизму, довела країну до того, що навіть традиційний український борщ у нас став делікатесом. Про це в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» заявив голова політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», народний депутат Вадим Рабінович.

«Під гаслами брехливого патріотизму нашу країну нещадно грабували 4,5 роки. Нас змушували йти у злидні дружними колонами тільки тому, що хтось міг на цьому нажитися», – підкреслив парламентар.

Політик упевнений, що президент України Петро Порошенко не зміг виправдати кредит довіри, виданий йому народом.

«У Петра Порошенка був найбільший кредит довіри. Він повинен був будувати велику Україну, але замість цього почалося те, що почалося. Сьогодні я хочу «подякувати» йому за уряд Арсенія Яценюка, за уряд Володимира Гройсмана, за всіх, хто розграбував країну», – зазначив народний депутат.

Голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» підкреслив, що через непрофесійні дії нинішньої влади для українців делікатесом стала навіть така традиційна національна страва, як борщ.

«Я хочу «подякувати» Порошенкові за капусту по 46 гривень, буряки і моркву по 21 гривні, за цибулю по 36 і картоплю по 18. У нас продаються єгипетські апельсини по 21 гривні і банани по 35. У країні, в якій борщ став делікатесом!» – підсумував Вадим Рабінович.

 

Останні записи