Підвищуючи і без того непідйомні тарифи на тепло, нинішня влада прирікає українців на замерзання. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабінович.

«Всім відомо, що тарифи на тепло в Україні позамежні. Людям доводиться тугіше затягувати паски, щоб хоч якось по ним платити. Але ось влада вважає, що ми все ще платимо занадто мало… І вже зовсім скоро, на початку лютого, українці отримають платіжки за січень. Де ціни на тепло зростуть ще більше!» – написав Вадим Рабінович.

За його словами, тепер ми будемо змушені платити за тепло ще на 24% більше, ніж раніше.«Все це – результат діяльності влади, яка остаточно продалася МВФ, восени підвищивши тарифи на газ на 23,5%. А його вартість в структурі тарифу на тепло становить майже 90% – звідси і підвищення ціни», – пояснив політик.

Він зазначив, що в результаті підвищення постраждають усі українці, але особливо найбідніший клас – пенсіонери.«Цим підвищенням влада їх просто вбиває! Адже при нинішніх тарифах пенсіонер повинен буде заплатити 90%, 100%, а іноді і 120% своєї пенсії тільки за комуналку. І тепер пенсіонеру доведеться вибирати: віддавати всю пенсію за опалення і вмирати від голоду, не маючи можливості купити навіть хліба, або не платити за опалення (яке йому в підсумку відключать) – і вмирати від холоду», – констатував парламентарій.

При цьому, за його словами, підвищення тарифів ніяк не допоможе вивести країну з тієї фінансової прірви, куди її загнали за останні 5 років.«Економічні недотепи у владі не розуміють, що люди вже на межі. Українці з труднощами платили за тепло і за старими тарифами, а за новими – просто ніхто не зможе і не буде платити. Тому в підсумку бюджет отримає ще менше грошей, ніж до підвищення, і криза тільки посилиться», – підкреслив політик.

Він також заявив, що в ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є чітка стратегія для виведення країни з економічної кризи. Ця стратегія, в тому числі, передбачає і зниження тарифів на газ, і, як наслідок, на тепло мінімум в три рази.

«Для цього потрібно повернути в державну власність абсолютно всі ресурси. Особливо це стосується нафти і газу. Тим більше в Конституції прописано: надра належать українському народові. Зараз 72% всіх свердловин належить офшорним компаніям. Тобто фактично вони нахабно вкрадені в українського народу. Але як тільки ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ переможе на виборах, всі надра будуть націоналізовані, і доходи від них йтимуть до державного бюджету, а не в кишеню олігархів через офшорні компанії», – резюмував Вадим Рабінович.

Останні записи