Для того щоб побудувати процвітаючу країну, має бути введена кримінальна відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок. Таку заяву зробив народний депутат, Співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі «NewsOne».

«Я не перебував у жодній партії – ні за часів Ющенка, ні за Януковича. Так, я з усіма знайомий, але завжди тримався осторонь політики. А пішов я в політику, коли побачив, що вся ця сволота у владі зробила з нашою країною і зрозумів, що зможу змінити її. За час роботи у Верховній Раді я подав велику кількість потрібних законопроектів, прийняття яких за нормальної влади є достатнім для виправлення ситуації в нашій рідній Україні. Я і вся команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ прекрасно розуміємо, як зробити життя людей кращим», – підкреслив політик.

Парламентарій запевнив, що після проходження його політичної сили до наступного скликання Верховної Ради він не стане займати посади, а зосередиться на контролі виконання передвиборчих обіцянок, даних його партією.

«Нашій країні не вистачає однієї важливої ​​речі: відповідальних політиків. Всі вмирають в боротьбі за посади. А треба думати про виборців! Обіцяю, що після перемоги нашої партії не займу жодного посту, а буду стежити за виконанням передвиборних обіцянок, даних нашою політичною силою. До того ж я подав законопроект про кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок, який, впевнений, має бути розглянутий Верховною Радою негайно!» – резюмував Вадим Рабінович.

Останні записи