Керівники політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» просять владу Харкова дозволити їм відновити пам’ятник маршалу Жукову, який знесли так звані активісти під час своєї акції у неділю, 2 червня.

З відповідним зверненням до керівництва Харкова виступив народний депутат, співголова політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович, про що парламентар заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Пам’ятник маршалу Жукову ми відновимо. Я особисто звертаюся до харківської влади з проханням дозволити нам за власні кошти відновити пам’ятник Великому Маршалу Великої Вітчизняної війни, Маршалу Перемоги, Маршалу, під керівництвом якого розбили фашизм, який сьогодні піднімає голову у нашій країні», – заявив Вадим Рабінович.

Народний депутат вважає, що більшість українців радикальні дії щодо героїв ВВВ розцінює однаково негативно.

«Я і ще 95% населення нашої країни будь-які радикальні дії щодо радянських героїв оцінюємо однаково. Ми бачимо жах, ми знову бачимо, як на наші вулиці повертається страх і хаос. При цьому центральна влада знову мовчить. Сьогоднішні події у Харкові ніхто не коментує, ніякої оцінки акту вандалізму ніхто не дає — ні Нацполіція, ні МВС, ні СБУ. Найголовніше – ніякої оцінки немає ні від людини, яку країна обрала президентом, ні від його команди. Чому? Тому що сьогодні вихідний?» – обурився Вадим Рабінович.

Політик підкреслив, що недільні події у Харкові не просто викликають шок.

«Тепер мені зрозумілий сценарій того, у який час нас намагаються повернути. А намагаються нас відкинути на 4 роки назад, щоб вулицях знову крокувала братва і зносила всі пам’ятники», – вважає народний депутат і закликає «ні в якому разі цього не допустити».

«Щоб не допустити цього, всім нам треба зрозуміти одну важливу річ: будь-яке роздроблення жителів південного сходу, як і всієї України, під чергового олігарха — “васю”, “петю” чи “колю” призведе до одного – нашими містами будуть управляти банди. Тому всім нам необхідно об’єднуватися, а не бігати кожному за своїми закликом, як це вже почало відбуватися. Кожен з нас повинен зробити головний вибір – це реальний мир!» – закликав Вадим Рабінович.

Останні записи