Таку думку висловив народний депутат України, голова політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович, коментуючи журналістам в кулуарах Верховної Ради початок нового сесійного тижня.

За словами парламентаря, процес утвердження дати інавгурації новообраного Президента України – це чергова гра, яка перетворюється на відверту клоунаду. Чіпляючись за владу, «дурні продовжують обманювати людей», прекрасно розуміючи – від того, у який день вона відбудеться, нічого не зміниться, зазначив Вадим Рабінович.

«В Україні спостерігається дивна тенденція – весь час дурити народ. Що в країні може поміняти дата інавгурації президента – буде це 19-те, 20-те чи 21-ше число? Та нічого! І те, що Зеленський хоче провести церемонію 19 числа, щоб Київ не зупинився у пробках, – теж смішна мотивація. Тому всі прекрасно розуміють: ці “старі дурні” всього-навсього чіпляються за владу, хочуть продовжити своє перебування у ній на тиждень-два, щоб вкрасти те, що не встигли. А нові – не знають, що з усім цим робити і кого на які посади призначати. Ось і морочать голову один одному і нам», – вважає народний депутат.

Насправді ж, упевнений голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», треба думати зовсім про інше – про економіку та мир.

«Зеленський обіцяв нам мир, і я хочу побачити цей мир, кроки до миру! А поки я чую, що “продовжимо до переможного кінця”. Зеленський обіцяв, що ми відновимо Донбас, і все там буде спокійно. А я знову чую заяви про те, що “ми будемо продовжувати воювати”. Ось які питання мене хвилюють. До того ж, не інавгурація врятує країну – її врятують розумні рішення нового президента. Але я таких поки-що не бачу. Я бачу, що як і раніше, сидить злодій на злодієві і злодієм поганяє! А ця інавгурація … та нікуди вона від них не подінеться – інавгурують їх!» – підкреслив опозиційний політик.

У будь-якому випадку, порадив парламентар, не треба звертати уваги на ці перипетії та якомога швидше закрити це питання.

«Ця влада, хоче вона того чи ні, все одно піде. Нам треба не звертати на все це увагу, а повернутися до питань, які дійсно важливі для країни. Через розмови про інавгурацію ніхто не ставить економічних та соціальних питань. Скажімо, хтось говорить про те, що в платіжках у людей зявляться суми, ще на 300 гривень більші? Ні! Ось чим треба займатися і новому президенту, і поки ще чинній Раді! Тому давайте якомога швидше легітимізуємо новообраного президента, і нехай починає працювати! Особисто я буду голосувати за будь-яку дату – та хоч за “вчора”!» – запевнив голова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Вадим Рабінович прокоментував також можливість розпуску парламенту.

«Я ненавиджу цю Раду, оскільки вважаю її антинародною. У неї немає права далі працювати – вона не приносить користі своїй країні і народові. З іншого боку, у Зеленського підстав для її розпуску теж немає. І для нового президента починати з незаконного розпуску Ради – це теж не дуже хороший старт. А якщо сказати по-людськи, від душі: та нехай розпускає – що швидше, то краще!» – вважає народний депутат.

На питання, чи є шанс новим партіям зайти у Верховну Раду, Вадим Рабінович запропонував дочекатися осені.

«Зараз всі думають, що вони пройдуть. Але закінчаться вибори, і ми все побачимо. Зараз всі “проходять” своїм язиком – вже “до Берліна дійшли”. Одне скажу точно: наша партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” до виборів готова. Хочете провести вибори через два місяці – давайте через два, через три – значить через три, хочете завтра – давайте завтра. Це не має значення! Вибори – це те, що вже сформувалося у головах людей. Я, як людина, що активно займається передвиборчою кампанією, можу точно сказати: що б люди не думали, щоб не говорили, у них є чітке розуміння того, за кого вони голосуватимуть. І це розуміння вже не зміниться!»- резюмував Вадим Рабінович.

Останні записи