Таку заяву 18 червня в кулуарах парламенту зробив народний депутат України, співголова політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович.

За словами опозиційного політика, Верховна Рада України восьмого скликання – це злочинний і недієздатний орган, який продовжує брехати українцям і приймати непотрібні закони.

«Сьогодні ми маємо злочинний, недієздатний парламент, який довів країну до катастрофи. Цей парламент не здатен приймати потрібні для країни закони! Всі бачать, що у сесійній залі сидить від сили чоловік тридцять, а на табло як завжди світиться цифра триста депутатів. Тобто, ми всі бачимо, що суцільна брехня і порушення закону тривають!» – обурився політик

Вадим Рабінович нагадав, що ще з 2016 року говорив про відсутність коаліції у парламенті, що теж є прямим порушенням закону.

«Всі закони, які приймає ця Рада, – незаконні. Президію захопили, і ці загарбники влади повинні бути заарештовані! Це ж очевидно! Але у мене питання: чому президент Зеленський через відсутність коаліції парламент розпустив, а дурні закони «про мову» і «реформи» діють? Виходить, що у Зеленського «почухали потилицю» і вирішили, що парламент розпускають, а прийняті ним закони залишають? Але так не можна! Не буває напівправди. Напівправда – це брехня!» – підкреслив співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Вадим Рабінович впевнений, що «ця Рада вже нічого доброго країні не принесе». «Уже потрібно думати, що буде у наступному скликанні парламенту. Наприклад, вже сьогодні вимальовується коаліція партій Зеленського і Вакарчука. Основою союзу послужать продаж землі, про який повідомили у «Слузі народу» і гей-шлюби, про легалізацію яких заявили у «Голосі». Про це варто всім нам думати, коли підемо на виборчі дільниці», – закликав він.

На питання, чи буде Вадим Рабінович голосувати за відставку міністрів, народний депутат відповів ствердно.

«Я буду голосувати за відставку всіх нинішніх міністрів, тому що я завжди був послідовним і робив те, що обіцяв своїм виборцям. Але нас цікавлять не відставки, а посадки. Під час виборчої кампанії нам обіцяли: «Весна прийде. Саджати будемо». Шановна командо президента, вже літо на дворі! А у нас ті, хто крав при Порошенко, продовжують це робити при Зеленському. Подекуди тільки прізвища змінилися», – звернув увагу політик.

У цьому контексті Вадим Рабінович згадав і про обіцянки встановити мир на Донбасі, які ще кандидат у президенти Володимир Зеленський давав під час своєї передвиборчої кампанії.

«Мене дуже хвилює те, що президент Зеленський поставив хрест на встановленні миру на Донбасі. Ще недавно він обіцяв українцям мир, а вже сьогодні, перебиваючи Макрона, каже, що не буде вести переговори з сепаратистами. Він же називав цих сепаратистів «українцями, які опинилися по той бік барикад». Хто там сепаратисти? Бабусі і дідусі з Донецька і Луганська, які все життя там жили і випадково потрапили в цю м’ясорубку? Кого він має на увазі? Де мир, який нам всім обіцяли?» – поставив питання народний депутат.

«Я до вчора ще любив президента Зеленського. Але вчора ж він сказав: миру не буде. Зниження тарифів не буде – це був «жарт». Нас вчергове обдурили! 30 днів не минуло, а вже всі передвиборчі обіцянки розходяться зі справами. Якщо ви, пане президенте, обіцяли нам мир – дайте його. Обіцяли демократію – забезпечте! Виступив радник Зеленського і сказав, що досягнення Супрун скасовуватися не будуть. Виходить, що політика Порошенко триває під ново красивою назвою», – констатував Вадим Рабінович.

Останні записи