Українці на виборах в 2019 році повинні своїми голосами врятувати країну від подальшого знищення і забезпечити її розвиток, рух до сильної та розвиненої Україні, «Швейцарії Східної Європи». Таку думку висловив народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабінович під час підсумкового випуску своєї авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

«Все погане, що було в минулому році – дійсно сталося з нами, і від цього вже не втечеш. Але все погане теж чогось вчить. Ми повинні розуміти, що завдання влади – занурити нас у всеукраїнський депресняк. А наше завдання – повірити в себе! Наше завдання – зрозуміти, що ми повинні зробити на виборах наступного року», – підкреслив Вадим Рабінович.

Він зазначив, що за період правління нинішнього режиму, країна і люди доведені до злиднів, а суспільство розколоте.

«Давайте подивимося реально, що сталося. Приблизно п’ять років, як країна розкололася на Майдан і Антимайдан. П’ять років, як українці навчилися ненавидіти один одного і, на жаль, вбивати один одного. П’ять років, як українці навчилися ненавидіти тих, хто думає інакше. П’ять років, як в Україні перестала працювати Конституція. П’ять років, як у нас падає економіка – кожного дня! Адже щороку влада приймає «революційний бюджет» убивства країни. П’ять років зубожіння, п’ять років знищення майбутнього наших дітей», – сказав опозиційний політик.

Парламентарій закликав українців до єднання не навколо конкретних персоналій, а навколо ідеї зміни катастрофічної ситуації, що склалася в країні.

«Люди, нам треба об’єднатися – не тому що хороші, умовно кажучи, Вася, Петя, Коля або Юра. А тому що саме в 2019 році ми маємо можливість змінити все, що сталося. У нас є можливість обирати хай не далеке майбутнє, але те, як Україні жити вже сьогодні. І я вірю, що ми зробимо правильні висновки і в підсумку – правильний вибір», – сказав Вадим Рабінович.

За його словами, зараз є всі підстави вважати, що українці зробили правильні висновки і готові зробити правильний вибір.

«Зараз для нас найголовніше зрозуміти, що ми повинні зробити в новому році, щоб не допустити того, що у нас було останні п’ять років. І мені здається, по тому, що я бачу в нашій країні, по тому, про що я говорю на зустрічах з людьми, що ми з вами зробили висновки. І я вірю в правильний вибір українців. І вірю в майбутнє нашої країни – великої, сильної, нейтральної, незалежної України – «Швейцарії Східної Європи»!» – резюмував опозиційний політик.

Останні записи