Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат, голова політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович.

Винних у трагедії, яка сталася в Одесі 2 травня 2014 року, не покарають, упевнений парламентар, адже чинна влада, яка винна у трагедії, сама себе не судитиме.

«У XXI столітті людей палили і добивали палицями. Є прізвища тих, хто це зробив, але ніхто нічого не робить. А все тому, що нинішня влада, яка відповідальна за те, що сталося, не може нічого розслідувати. Ніяких вироків немає, тому що чинна влада все це й організовувала. Як вони можуть засудити самі себе?» – обурився політик.

Зі слів Вадима Рабіновича, розслідування трагедії 2 травня в Одесі й покарання тих, хто у ній винен, – ​​це завдання для всієї країни.

«Нинішня влада просто тягне час і морочить голову. Ми досі не знаємо, хто відповідальний за вбивства на Майдані. Жодної людини! За 5 років можна було когось знайти? Генеральний прокурор і всі інші могли це зробити? Неможливо у цьому поставити крапку, якщо вбивці так і залишилися безкарними», – впевнений політик.

Голова «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» також додав, що у разі, якщо новий президент України Володимир Зеленський не завершить це розслідування, то це зробить партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»після парламентських виборів.

«Я думаю, що у Зеленського зараз є можливість все це зробити. Ну, а якщо і він не цього не зробить, значить, це восени зробимо ми. Восени країна проголосує без ілюзій, – і ми обов’язково знайдемо винних. Восени ми переможемо, і нехай ті, хто відповідальний за це, знають, що вони сядуть у в’язницю! Ми це обов’язково зробимо, нехай не сумніваються! Ми їх знайдемо – і посадимо», – підсумував Вадим Рабінович.

Останні записи