У понеділок, 11 лютого, народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко і Вадим Рабінович побували з робочою поїздкою на Харківщині. Вранці вони зайшли на один з ринків Харкова.

«Ми пройшлися по ринку – гарний такий ринок, чудовий товар тут продається. В основному виробники В’єтнам, Китай, гранат з Грузії. І тільки гарбуз український. На жаль, це останнє, що у нас залишилося зі своїх продуктів… В Україні, яка вважається аграрною країною, 90% продуктів іноземного виробника. Добре, приїхали хлопці з Узбекистану і навчили нас булочки пекти… А більше нічого немає – все іноземне… І це прикро!» – заявив Вадим Рабінович.

Опозиційний політик упевнений, що Україні «потрібно розвивати власного виробника, а не нескінченно завозити банани, перетворюючи країну на «бананову республіку».« Я розумію, що банан став українським продуктом, але, на моє переконання, картопелька з сальцем – це якось більше український продукт, і його приємніше їсти. А значить, нашим фермерам необхідно допомагати, а не душити податками», – переконаний парламентарій.

«Мізків немає у керівництва України – ось в цьому проблема! Як тільки ці “мізки” поміняємо, так і перестанемо все завозити, а будемо тільки вивозити. Все життя Україна годувала багато країн, а сьогодні ми те і робимо, що банани завозимо», – вважає опозиціонер.

Для цього, за словами народного депутата, необхідно зробити все, щоб українське сільське господарство отримало можливість кредитування. «У будь-якої ферми в будь-якій європейській країні є можливість отримати кредит під 1%. А у нас тільки душать, давлять виробників, нашпиговуючи Україну бананами», – констатував Вадим Рабінович.

Разом з тим, народний депутат вважає важливим «вирощувати в Україні гарбузи, щоб частіше їх заносити в кабінети влади». «Сьогодні ми купили гарбуз. Але їсти його не будемо, а перед виборами занесемо владі і покажемо – ми більше не маємо наміру її терпіти!» – пообіцяв Вадим Рабінович.

Останні записи