Мовний закон, прийнятий недавно народними депутатами, підмінили перед голосуванням. Про це заявив народний депутат України, голова політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович у прямому ефірі телеканалу NewsOne.

«У нас з’явилися вагомі причини для того, щоб вважати цей день епохальним, бо закон врешті-решт підробили. Незважаючи на те, що в залі було обговорено питання про 75-відсоткову квоту на мовлення українською мовою для телеканалів, в кінці вони вставили пункт про 90%. Я думаю, що це достатній привід для скасування закону і для притягнення до кримінальної відповідальності спікера Верховної Ради Андрія Парубія, апарату ВР і тих, хто не встигне дати свідчення про добровільну явку», – заявив парламентар.

Вадим Рабінович також назвав правдивою заяву президента Петра Порошенка, який залишає свою посаду, про епохальність цього дня, але вважає, що «епохальною подією потрібно вважати не прийняття закону, а те, що Порошенко йде з посади».

«Щодо заяви Порошенка про епохальність, то сьогодні саме такий день для України, коли він, нарешті, йде. Країна виходить з кошмару, в якому ми перебували п’ять років завдяки цій владі. Я думаю, що у найближчі місяці ми дізнаємося, що відбувалося насправді з країною, на що пішов наш бюджет і все про злочини цієї влади», – підкреслив голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Політик упевнений, що мовний закон можна прийняти як даність, але продовжити з ним боротися.

«Ми з ним будемо боротися – боротися до кінця, тому що він антиконституційний і антиукраїнський. Він вносить розлад в наше суспільство, не враховує положення Віденської конвенції та суперечить їй. Цим законом нас спеціально відводять від Європи! І не дарма Клімкін (глава МЗС Павло Клімкін, – ред.) Сказав, що Україна може вийти з Мінських угод. Він прекрасно розуміє, що після такого кроку Європа відмовить нам у підтримці, а їм (поки ще чинній владі, – ред.) тільки цього і треба. Але нічого у них не вийде. Україна буде жити, а вони всі підуть у небуття!» – зазначив Вадим Рабінович.

Парламентар також пообіцяв, що продемонструє відеозапис «кнопкодавства» під час голосування за закон про мову керівникам правоохоронних відомств і зажадає від них виконати закон і порушити кримінальні провадження проти недобросовісних депутатів.

«”Гра на клавішах” у Раді є найнебезпечнішим злочином, оскільки ці пройдисвіти з порушеннями приймають закони, за якими нам потім жити. Це потрібно припиняти! Ті, хто так голосує, – зрадники України», – резюмував Вадим Рабінович.

 

Останні записи