Посаду президента України потрібно скасувати, оскільки від цієї посади у нас в країні самі лиш проблеми. Таку думку у програмі «Епіцентр» на телеканалі NewsOne висловив народний депутат, голова політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович, коментуючи підсумки першого туру виборів президента України.

«Для мене і Петро Порошенко, і Володимир Зеленський, які підтримують Супрун і продаж землі, — люди одного флангу. А оцінювати вибір українців я не буду. Це і є демократія. Саме вона передбачає свободу вибору. Тепер вже що вибрали, те вибрали», – заявив парламентар.

Він нагадав, що, згідно з Конституцією, повноваження президента України досить обмежені.

«Президент, за нашою Конституцією, має право на наступне: може рекомендувати Раді призначити міністра оборони, міністра закордонних справ, генерального прокурора. Але це все не принципово. Президент не може одноосібно створити коаліцію у парламенті, яка згідно із законом управляє країною», – підкреслив народний депутат.

Політик зазначив, що він і його партія послідовно наполягають на необхідності скасувати в Україні посаду президента.

«Не було у нас ще жодного президента, якого з пошаною і любов’ю проводжав би на пенсію український народ. Якщо ми бачимо, що цей експеримент не вдався, то навіщо продовжуємо битися головою об стіну? Давайте скасуємо посаду президента і зробимо Україну парламентською республікою! Я про це вже чотири з половиною роки кажу, і це прописано у програмі нашої партії. Протистояння президента і парламенту – вічна проблема нашої країни. Давайте нарешті вже вирішимо її на користь парламенту», – підсумував Вадим Рабінович.

Останні записи