«Перемога над українським народом, перемога над українською економікою, знищення країни, яка була однією з провідних у світі, – ось ці «досягнення»», – так оцінив роботу нинішньої влади народний депутат України, голова політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович, спілкуючись з журналістами в кулуарах Верховної Ради України.

Зі слів політика, все деклароване владою «покращення» відклеїлося, як вуса з відомого фільму.

«Оприлюднені напередодні статистичні дані показали, що за один рік промислове виробництво в Україні впало на 3,3%. Це катастрофа!» – обурився парламентар.

«Дивимося у зал Верховної Ради – там нікого немає, закони не приймаються, про людей жодні розмови не ведуться. Зате завтра буде розглядатися «найважливіший» на сьогодні закон – вони займуться питанням «мови». «Мова» їм, блін, заважає! Тепер вони будуть влаштовувати тотальні перевірки, хто якою мовою розмовляє, пише, випускає газети та інші медіа. Та такого немає у жодній цивілізованій країні! Це не «мовний закон» – це закон, який вбиває європейську інтеграцію України! Це антиєвропейський закон! І всі мовчать, всі понабирали в рот води. Та й що вони скажуть? Їм говорити ніколи, адже потрібно вкрасти те, що ще не встигли», – підкреслив Вадим Рабинович.

Народний депутат також прокоментував інформацію про те, що Конституційний суд України визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання за незаконне збагачення.

«Дуже симптоматично, що ця інформація з’явилася в один день зі скандалом про розкрадання в «Укроборонекспорті». З одного боку, тепер можна збагачуватися, а з іншого – тебе за це не будуть садити. Нормально так живемо. Не здивуюся, якщо ця влада ще й скасує всі закони, що заважають їм продовжувати красти», – заявив Вадим Рабинович.

На його думку, Україна – найбільша країна з величезними ресурсами і можливостями, розумними людьми.

«Скажіть, ми що, приречені на цих божевільних? Ми приречені на це економічне тупоумство? Ми – найбільша країна з величезними ресурсами, з величезними можливостями, з розумними людьми. Мрія всіх європейських країн – отримати собі на роботу українців, вони створюють для цього всі умови, пишуть під це закони. А що ми? А ми самі ж виштовхуємо кращих своїх людей за кордон! І це називається влада?!» – обурився лідер партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Те, що перед виборами всім почнуть роздавати по тисячі-дві, щоб потім у перший місяць після перемоги їх «відбити», у політика сумнівів не викликає.

«Повірте мені, вони вже все прорахували. Якщо ви думаєте, що влада дістане зі своїх кишень гроші – ні, вона візьме їх з людських кишень. Саме тому, йдучи на виборчу дільницю, потрібно думати, кого ми обираємо», – заявив Вадим Рабинович.

Звертаючись до українців, парламентар акцентував на тому, що бачачи те, що відбувається сьогодні, люди повинні зробити усвідомлений вибір.

«Ви бачили вчорашній день, ви бачите, що відбувається сьогодні. У мене є дуже велика надія, що українці прокинуться, подивляться на все це, і на виборчих дільницях своїм рішенням виметуть цю владу поганою мітлою!» – сказав він.

«Я хочу, щоб у цьому році переміг правильний президент, правильний парламент, і ми один раз сформували команду професіоналів, яка буде ставити мету і досягати її, яка не буде на космічних заводах виробляти каструлі, яка буде будувати сильну багату Україну – «Швейцарію Східної Європи»!» – підсумував Вадим Рабинович.

Останні записи