Суть медичної та інших, що проводяться нинішньою владою, реформ зводиться лише до того, щоб винищити половину українців, а з решти зробити батраків, які працюватимуть на ситу Європу.

Про це заявив народний депутат, голова партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі “NewsOne”.

“Прихильники в.о. голови МОЗу Уляни Супрун вже не перший рік розповідають про її “досягнення” на посаді. Ось тільки вони забувають сказати, що “волонтер з Майдану”, яка задекларувала мільйонні доходи, з освітою рентгенолога, абсолютно незаконно і безграмотно керує найважливішим міністерством . Про це говорять більшість академіків і видатних медиків нашої країни, в тому числі відомий кардіохірург, голова Інституту серця Борис Тодуров. Вони забувають розповісти, що вже сьогодні в трьох міста України проходять випробування різних ліків, а також те, що на українцях випробовують вакцини сумнівної якості з Індії та Непалу! Всі мовчать про те, що третина медустанов закриті і третина загального складу медичного персоналу у зв’язку з “реформами Супрун” втрачена для нас назавжди!” – підкреслив Вадим Рабінович.

Він зазначив, що при цьому на своїй сторінці в Facebook вона роздає безглузді поради.

“Про те, що відтепер можна сидіти на бетоні, а дитині навіть при підвищенні температури тіла до сорока градусів не потрібна швидка допомога! Що це, якщо не цілеспрямована політика по знищенню наших дітей?” – обурився політик.

Парламентар переконаний, що “шанувальники Супрун підтримують її тільки тому, що ніколи не будуть у неї лікуватися”.

“У Світовому конгресі українців написали лист з підтримкою Супрун. Це чудово, але ось тільки українців у Канаді та США Супрун лікувати не буде, вона буде добивати нас тут! Чому українці не дозволяють собі втручатися у внутрішні справи інших країн і будь-коли висловлювати підтримку якого-небудь міністра з іншої країни, а нам все нав’язують свою волю? Чому ми повинні терпіти тих, хто нас вбиває?” – задався питанням народний депутат.

Голова партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ також заявив, що скандал навколо судового рішення щодо зняття Уляни Супрун із займаної нею посади – це “політичний хід, з метою подальшої легалізації її на посаді міністра”.

“Спецоперація по зняттю Супрун – це інсценування. Не варто вірити в те, що її знімуть. “Ворон ворону око не виклює”! І до того ж її підтримують заокеанські товариші, яких беззаперечно слухає наша влада і група “євроінтеграторів”. Влада навмисне довела справу до суду, щоб підняти шум, а потім через Верховну Ради зробити її повноцінним міністром охорони здоров’я України для того, щоб офіційно закріпити її знищувачем українців! Але у мене є питання: чому коли українець краде булку в магазині, то його неодмінно судять, а коли Супрун незаконно обіймає посаду в.о. міністра, то їй це сходить з рук? Я впевнений, що ми просто зобов’язані скасувати всі ті шкідливі реформи, які проводить нинішня влада, тому що вбивство українського народу – це не медична реформа. Я – не прихильник теорії змови, але чітко розумію, що і пенсійна, і медична, і реформа освіти спрямовані на те, щоб залишити в Україні 6-7 мільйонів наймитів, які будуть безпосередньо працювати у злиденній Україні – сировинному придатку Європи. І про це обов’язково потрібно пам’ятати, коли ми підемо на виборчі дільниці. Ми не повинні вічно терпіти це беззаконня, а тому потрібно взяти долю у свої руки і проголосувати за нове життя!”- резюмував Вадим Рабінович.

Останні записи