«Після з’їзду ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу щодо голови Політради нашої партії Віктора Медведчука. І зробила це тільки тому, що людина висловила свою думку, як відновити мир на Донбасі. Друзі, за думку судять і розстрілюють тільки у тоталітарних режимах! У нас же це роблять з тієї причини, що бояться одного – у них немає нічого (навіть в мізках), а тут є конкретний план».

Про це заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабинович у кулуарах Верховної Ради у четвер, 7 лютого.

Політик впевнений, що у представників нинішньої влади «навіть в думках немає закінчувати війну».

«Вам не подобається конкретна пропозиція, як це зробити? То сідайте самі – обговорюйте, домовляйтеся, як закінчити цю війну! А вони нічого, крім як порушувати кримінальні справи, не пропонують!» — обурився Вадим Рабинович.

Вся ця ситуація, на його думку, свідчить про те, що «Україна опустилася не просто на дно, а на днище, і про це свідчить зокрема реакція з боку європейських колег».

«Але нинішня влада даремно думає, що вона і далі буде жити на антиросійській риториці — так уже не вийде», — упевнений Вадим Рабинович.

Крім того, народний депутат повідомив, що після вчорашньої заяви Віктора Януковича про підготовку владою замаху на Віктора Медведчука, він подав депутатський запит, у якому вимагає від правоохоронних органів України не тільки розслідувати факт підготовки замаху, але і «зрозуміти свою особисту відповідальність за те, що відбуватиметься в Україні ».

Опозиційний політик звернувся до українців із закликом «відкритими очима дивитися на одну просту річ: влада просто боїться і напередодні виборів починає добивати тих, у кого є мирний план закінчення війни на Донбасі, тих, хто готовий і знає, як вивести Україну з глухого кута, хто протистоїть цій владі».

«Хочу повторити: не дивіться у телевізор — дивіться у холодильник: якщо ви відкрили холодильник, і побачили, що вам стало жити краще, значить, телевізор вам не бреше. Якщо ні – значить, влада вам бреше! Бреше і про те, що ми жити стали краще, про те, що нас приймають у в НАТО, і в Європу. Це все брехня влади, до якої особисто у мене довіри немає, як, впевнений, і у більшості українців! І наше завдання номер один – піти на виборчі дільниці і вибрати тих, хто витягне нас із кризи і зробить Україну “Швейцарією Східної Європи”!» — резюмував Вадим Рабинович.

Останні записи