Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на каналі «112 Україна».

Зокрема опозиційний політик зазначив, що зміна статусу операції на сході країни з АТО на ООС ні на крок не наблизила Україну до миру в Донбасі. І потрібно шукати інший шлях вирішення цього питання. «Від тієї системи, яка сьогодні знаходиться при владі в Україні, Луганськ і Донецьк, втім, як і Крим, настільки далекі, і настільки заважали виборам, що найбільше щастя від втрати контролю над даними територіями відчула саме ця влада», – сказав він.

Вадим Рабінович упевнений, що голоси Донецька і Луганська зараз змінили би політичну карту країни. Тому сьогодні влада не хоче повернення цих регіонів. «У мене дуже великі сумніви в тому, що нинішня українська влада хоче миру. П’явки присмокталися до крові, на постачанні зброї, на наркотиках і торгівлі. Вся країна це знає. Мільярди крутяться у цій кривавій бійні, заручниками якої ми стали. Розірвати це порочне коло можна тільки захотівши миру. Захотіти його повинен і той, хто буде вирішувати долю цієї країни», – акцентував парламентарій.

На його думку, ситуацію зі східними регіонами країни можуть виправити самі українці, проголосувавши за зміни на майбутніх виборах. «Давайте визначимося, хочемо ми країну, де хлопців хапають на вулицях до військкоматів, вічно воювати хочемо, і втрачати кращих? Чи ми будемо будувати справді незалежну нейтральну державу, «Швейцарію Східної Європи», де буде мир і сильна економіка», – підкреслив Вадим Рабінович.

Останні записи