Таку заяву зробив народний депутат, співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

На думку політика, для того щоб закінчити конфлікт на сході країни і покращити життя українців, треба домовлятися з сусідами України. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зможе звільнити полонених і знизити ціни на газ для населення, тільки потрібно перестати їй заважати у цьому, а краще – допомогти!

«Питання обміну полоненими – дуже болюче. Сім’ї проживають роки без своїх батьків, чоловіків, але ж не вони затіяли цей конфлікт між країнами. Я з повагою ставлюся до солдатів, які виконують свій обов’язок перед Батьківщиною. Вони – не політики, їх направила на фронт держава, і не вони розв’язали цю війну. Війну розв’язала «бригада Порошенко-Турчинова»! Мене життя звело з Миколою Карп’юком, у якого зовсім інші погляди, але він – частина нашого суспільства і країни. Я відвідував його у Володимирському централі і вважав, що ми його витягнемо. Для цього була проведена копітка робота, але, на жаль, Петро Порошенко та Ірина Геращенко призупинили процес обміну полоненими. Зірвали обмін спеціально, тому що хотіли «надути» рейтинг! І надули … Сьогодні ж я не бачу передумов для перезапуску процесу обміну полоненими, тому що нова влада повторює слово в слово риторику попереднього президента. Їх не цікавлять долі людей, їх цікавить політика! Нічого у нинішньої команди у цій справі не вийде, тому що вони вже встигли знищити всі мости», – упевнений парламентар.

Політик вважає, що у партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» є перевага у справі звільнення утримуваних осіб, адже Віктор Медведчук «вхожий у високі кабінети в Москві».

«Я сподіваюся, що людські зв’язки голови Політради нашої партії Віктора Медведчука допоможуть вирвати з лап хоч кого-небудь. Не знаю кого, але мене особисто цікавить Карп’юк. Упевнений, мене доля з ним звела не дарма! Нехай мені багато і писали, і говорили: «Навіщо ти за нього заступаєшся, він же активіст «Правого сектора»?». Я пояснюю: «Так, він з «Правого сектора ». Так, у нього інші політичні погляди. Але він – син нашої країни! Ви ж не вбиваєте своїх дітей, якщо вони думають інакше, а намагаєтеся зрозуміти їх». І зараз я не залишу дітей нашої країни в тюрмі через якісь там рейтинги. Буду його звільняти, тому що це людська і побожна, якщо хочете, позиція!» – заявив народний депутат.

Співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» підкреслив, що незважаючи на погрози з боку нової влади, він і представники його партії обов’язково продовжать переговори щодо звільнення полонених і зниження цін на газ з Росією.

«На жаль, великого обміну полоненими шляхом особистих домовленостей навряд чи можна досягти, тому що це виключно державний рівень. Якщо держава не хоче повертати своїх громадян, то нічого не вийде. Інша справа, що завдяки особистим взаєминам можуть випустити хоч когось. Але, на жаль, за те, що Медведчук витягає людей з тюрем, на нього відкривають кримінальні справи. За те, що він і Бойко ведуть перемовини з керівником «Газпрому» про зниження цін на газ для України, на нього відкривають справи … Я нікого не агітую, але потрібно розуміти, що така маячня відбувається – і відбувається, на жаль, вже при новому президенті» , – резюмував Вадим Рабінович.

 

Останні записи