Рішення Конституційного суду про законність розпуску президентом Верховної Ради України восьмого скликання свідчить про те, що суд визнає політичну доцільність розігнати парламент. У той же час стає очевидним, що поняттю «закон» у нашій країні винесено вирок.

Таку думку висловив народний депутат, співголова політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович під час телемарафону «30 днів слуги з народом» на телеканалі «112 Україна».

«Рішення Конституційного суду щодо розпуску Верховної Ради досить неоднозначне. Звичайно, я хочу привітати українців з тим, що злочинний і незаконний парламент нами керувати більше не буде. Чи добре це? Так! Ми вже забули про Порошенка, пора стерти з пам’яті і це скликання Верховної Ради. Чи є тут «але»? Звичайно! Я думаю, що перше рішення нового президента, який обіцяв будувати нову країну, має бути законним. Конституційний суд визнав рішення законним, але я хочу нагадати, що у нас немає незалежної судової влади, немає верховенства закону, а є «доцільність». Я підтримую рішення КСУ і хочу, щоб ця Рада з «парубіями», які крадуть і співають гімни, пішла, хоча вважаю таке рішення незаконним», – пояснив парламентар.

Вадим Рабінович нагадав і про «досягнення Верховної Ради України восьмого скликання».

«Я хочу нагадати, як починалася каденція цього парламенту. До влади прийшли так звані молоді політики – п’ять фракцій парламенту створили коаліцію і взяли «курс на побудову справжньої європейської держави». Народні депутати від «БПП» «Народного фронту», «Батьківщини», «Самопомочі», «Радикальної партії» Олега Ляшка, взявшись за руки, по шість разів на день співали гімн. Їх аж розпирало від любові до Батьківщини! Потім настав «період Савченко», під час якого вони влаштовували флеш-моби, розповідали про те, як героїчно вони будуть її звільняти. Потім Надія приїхала, її швиденько позбавили мандата і запроторили до в’язниці … Скажіть, це еволюція шизофренії чи реальна робота парламенту?» – обурився народний депутат.

«За всю каденцію ця Рада не затвердила жодного потрібного закону, який захищав би інтереси пересічних українців і нашої держави. П’ять років ми слухали балаканину, воювали, платили військовий збір, а Порошенко і Парубій під прикриттям патріотичних гасел нас нещадно грабували. Давайте ж тепер з радістю заспіваємо їм: «До побачення, наш ласкавий парламент» і помахаємо цим злодюгам рукою», – резюмував Вадим Рабінович.

 

Останні записи