Більшість претендентів на президентський пост не мають жодних шансів потрапити на Банкову. З чотирьох фактичних лідерів президентського рейтингу українці повинні обирати політика, який зможе реально добитися миру на сході країни і відродити економіку. Таку заяву зробив народний депутат, голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі «112 Україна».

«Я радий, що мене немає в списку претендентів на президентський пост. При цьому я, напевно, єдина людина з реальним президентським рейтингом, яка відмовилася брати участь у виборчих перегонах заради консолідації нашого електорату, яка пояснила, чому зробила такий крок», – заявив він.

Політик вважає, що майбутня президентська кампанія «буде однією з найбрудніших за всю історію українських виборів». Парламентарій вважає, що вплинути на хід виборчих перегонів спробують як зовнішні сили, так і нинішня українська влада.

«З економічної точки зору участь в президентських виборах такої кількості людей є виправданою, тому що кожен з них заплатить по 2,5 млн гривень в бюджет країни. Але, з іншого боку, саме ці вибори вимагають від нас більшої пильності. Ось, наприклад, Канада виділила 25 млн доларів «на забезпечення прозорості українських виборів і для боротьби із зовнішнім втручанням». Цікава справа – інша держава виділяє нам гроші для запобігання втручанню у вибори ззовні! А кому підуть ці гроші?.. Очевидно, що влада готує масштабні підтасовки, і про це свідчить раптове збільшення чисельності українців. Майже двадцять років не проводився перепис, мільйони людей залишили країну, сьогодні Донбас і Крим непідконтрольні нам, а вони кажуть, що кількість виборців збільшилася на мільйон осіб!» – обурився Вадим Рабінович.

На думку голови партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», в березні 2019 року українці обиратимуть з чотирьох кандидатів в президенти, які за результатами соцопитувань мають найбільшу підтримку. Політик переконаний: «інші 40 – явно непрохідні».

«Якість кандидатів в президенти залишає бажати кращого. Я, наприклад, з цікавістю дивився, як розіграли Капліна, який пвпровдовж двадцяти хвилин захищав пункти програми Гітлера, розвеселила і історія з Шевченком, який «спер» шапки в Давосі… «Маємо, що маємо»! 40 кандидатів з 44 мають сукупний рейтинг один відсоток, тому вони не мають шансів. Очевидно, що сьогодні ми маємо чотирьох реальних претендентів на пост глави держави: Юлія Тимошенко, Петро Порошенко, Володимир Зеленський та Юрій Бойко. З цих чотирьох нам і потрібно обрати, а зробити це буде досить просто, тому що тільки у Юрія Бойка і нашої партії є план щодо відродження економіки України і відновлення миру в Донбасі. Троє інших кандидатів – на іншій чаші терезів, не мають ні планів, ні інструментарію для вирішення цих життєво важливих питань! Ми – неідеальні, але ми кращі за тих, у кого за душею немає нічого крім криків і схлипувань, хто розпалює військову істерію. Ми бачили і пісні, і танці, і гімни, і в прапор загортались, і «Надю-героїню», і «Надю-злочинницю»… Людям набрид цей цирк, народ хоче відродження України! Ми такий план готові дати – сильна, нейтральна, незалежна Україна, «Швейцарія Східної Європи», де люди живуть в багатстві і стабільності, де повністю використані всі переваги нашого геополітичного і географічного положення», – резюмував Вадим Рабінович.

Останні записи