Таку заяву зробив народний депутат України, голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» готова об’єднати зусилля з усіма представниками місцевої влади, для яких інтереси громади важливіші від власних, і тому запрошує до своїх лав мерів Харкова та Одеси – Геннадія Кернеса і Геннадія Труханова, а також інших відповідальних керівників.

«Наша політична сила має намір восени перемогти на парламентських виборах, і для цього необхідно під нашим прапором зібрати всіх однодумців. Подобається комусь чи ні, але об’єднання з кимось завжди передбачає компроміс – і про це всім треба пам’ятати. Нашим виборцям все одно, хто з політиків мені подобається, – виборці хочуть, щоб ми консолідувалися і перемагали тих, хто вбиває нашу країну», – заявив Вадим Рабінович.

Парламентар переконаний, що для всіх відповідальних політиків, які прийшли до влади, завдання №1 сьогодні – встановлення миру, зниження «драконівських тарифів», скасування згубних «реформ» і законів, прийнятих за останні 5 років.

Голова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» оголосив про свій твердий намір запропонувати керівникам найбільших українських міст співпрацю на парламентських виборах.

«У списку нашої партії я хочу бачити і мерів великих міст – Кернеса, Труханова, Мамая (екс-мер Полтави Олександр Мамай – ред.), а також інших відповідальних керівників, які працюють для добробуту городян. Мені часто кажуть, що Кернес і Труханов на виборах робили заяви на підтримку Порошенка. А я відповідаю: “Правильно зробили, тому що у нашій системі координат конфронтація з центральною владою спричинала б наслідки для харків’ян і одеситів”. Інтереси міста для Кернеса і Труханова важливіші від власних. І це правильно! А тепер вони повинні йти у владу, щоб ламати цю систему. Я також буду запрошувати у нашу команду професіоналів, яких згадані мери будуть мені рекомендувати», – пообіцяв народний депутат.

У цьому контексті опозиційний політик прокоментував заяву прем’єр-міністра Гройсмана про створення ним нової політичної сили, яку прем’єр має намір очолити для походу на вибори до Верховної Ради.

«Гройсман уже заявив, що створює нову партію, в яку візьме “людей з гарною репутацією”, і піде з нею у парламент. Але це ж ті, хто вбивав країну, встановлював величезні тарифи, знищував гривню, обкрадав армію, недобудував “шовковий шлях” і “гіперлуп”! Цим “чистим” політикам потрібно спочатку відсидіти за стару владу і за те, що вони наробили, а вже потім йти у владу нову!» – резюмував Вадим Рабінович.

Останні записи