Так народний депутат, співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабінович прокоментував заяву лідера партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова про те, що готується законодавча база, яка впродовж року дозволить відкрити ринок землі.

«Заява команди Зеленського про продаж землі – це катастрофа національного масштабу. Представник лідируючої за всіма соцопитуваннями партії сказав чітко і ясно: ми хочемо продати землю України. Таким чином, можна стверджувати: сьогодні всі надії, які ми покладали на ринок землі, руйнуються», – підкреслив Вадим Рабінович.

Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ впевнений: якщо влада дозволити сьогодні продаж землі – «цього нам не пробачать десятки поколінь».

«Якщо ми віддамо більшість в парламенті партії Зеленського, яка сказала чесно, що вона буде робити, – у нас не буде навіть землі. Ті крали гроші, розвалювали промисловість, а ці хочуть землю», – обурився народний депутат.

Політик розповів, звідки взялося таке рішення – «це давно впроваджує так звана «група Сороса».

«Я хочу, щоб всі розуміли: план тотальної скупки української землі давно виношують на Заході – це «план Сороса». «Заславши» до нас своїх людей, вони операцію з продажу землі прокручували кілька разів, але марно. І ось сьогодні до влади прийшла «група Сороса», яка розуміє, що в повністю розкраденій Україні найцінніше, що можна вивести – це земля України. Послухайте самі – Зеленський повторює те, що жадібно говорили за Порошенка: «давайте продамо землю». І під виглядом всіх цих розповідей і байок нас хочуть повністю позбавити землі – її скуплять одні іноземці, а нам не залишиться ні клаптика землі. Невже ви вірите в те, що громадяни України за сьогоднішнього матеріального становища зможуть щось купити? Ні! Тому сьогодні відбувається найстрашніше з усього, що могло статися – те, чого ми боялися», – обурився опозиційний політик.

Вадим Рабінович закликав усіх об’єднатися і незалежно від політичних уподобань не дати продати землю України.

«Треба отямитися і сказати собі наступне: ми правильно проголосували за Зеленського на президентських виборах для того, щоб звалити «гідру» Порошенка. Сьогодні нам потрібно забути вже про цю команду, тому що вона продасть країну. Нам треба голосувати тепер не серцем, як на президентських виборах, а головою: «так» – за реальний мир, і категоричне «ні» продажу землі», – закликав українців Вадим Рабінович.

Останні записи