Таку заяву зробив народний депутат і співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович у прямому ефірі програми «Пульс» на телеканалі «112 Україна».

Політик вважає, що президент Володимир Зеленський і його команда допускають серйозну помилку, пускаючи ситуацію з транзитом газу через Україну на самоплив та ігноруючи небезпеку зникнення України як транзитної держави.

«Нова українська влада прекрасно розуміє, що з нею ніхто не буде обговорювати тему газу до виборів у Верховну Раду. Точніше, певних успіхів домогтися можна було, але треба було бути трошки «лагіднішімі», думати про економічні інтереси країни і кишені українців. Команда Зеленського просто до кінця не розуміє, з чим вони граються, тому що Росії вигідно не підписувати з Україною договір про транзит газу. Якщо ми не продовжимо угоду, то втратимо транзитні переваги і 3 млрд доларів, які необхідні нам для підтримки нашої газотранспортної системи у робочому стані. При цьому влада заради того, щоб отримати 1 млрд доларів від МВФ, «нагнула» всю країну, вирубала ліс, вбиває пенсіонерів», – обурився парламентар.

Політик вважає, що представники нової провладної команди розпоряджаються бюджетними коштами так само безвідповідально, як це робили і за часів Порошенко.

«Ні президент, ні його радники, ні міністри нічого не виробляють. Все виробляють українці, а бюджет – це гроші українців. Якщо з бюджету виплачуються кредити з відсотками, значить, їх погашає український народ. Потрібно пам’ятати про це дорогою на виборчі дільниці», – підкреслив він.

Співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» запевнив, що показового бажання змінити ситуацію в країні недостатньо, треба мати відповідний досвід.

«Зараз у політику пішли всі українські коміки і представники шоу-бізнесу. При всій повазі до представників усіх професій, у мене виникає питання: треба ж розумітися на таких складних питаннях, як газові взаємини з Росією, щоб про це говорити! Мені здається, що прочитати з папірця словосполучення «газотранспортний консорціум» недостатньо для вирішення таких серйозних питань», – резюмував Вадим Рабінович.

Останні записи