Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабінович, виступаючи на надзвичайному з’їзді партії.

“Сьогодні я скажу слова, які йдуть з мого серця, і дуже сподіваюся, що вони увійдуть в серце кожного українця. І у країн, і у людей бувають доленосні дні, від яких починається відлік історії. Ми довго жили в страху, залякуванні, жаху. Але з цього дня – з дня нашого з’їзду, ми починаємо дорогу до перемоги, тому що не маємо права програти!” – акцентував Вадим Рабінович.

“На своєму прикладі саме ми показали, як особисті амбіції повинні відійти на другий план перед інтересами країни і виборців. Ми, мабуть, перші і єдині в Україні, хто сказав: давайте об’єднаємося на одній платформі, підемо разом до перемоги, а вже потім будемо розбиратися, “хто кому Рабінович”. І це найправильніший шлях”, – зазначив опозиційний політик.

“Дуже важливо те, що ми змогли висунути єдиного кандидата від опозиції. Сьогодні ми повинні подивитися на те, що відбувається з нашою країною, що відбувається на наших очах, зрозуміти і усвідомити свою відповідальність, сісти в один човен. Між нами хочуть внести розбрат, але ніколи цього не буде!” – запевнив Вадим Рабінович.

За його словами, у сьогоднішнього надзвичайного з’їзду кілька цілей. “Перше, без чого не буде країни – це мир. І завдання номер один нашої партії – зупинити війну і повернути в Україну мир. Друге: як таке могло статися, що країна, яка була в п’ятірці світових промисловостей, сьогодні знаходиться “в хвості” африканських країн? Як таке могло статися, що в Україну повернулися голод і холод, а на її вулиці – фашизм? Як так, що сьогодні героями називають не тих, хто захищав її у Великій Вітчизняній війні, а тих, хто стріляв їм у спини?!” – обурився Вадим Рабінович і запевнив: “Сьогодні ми зібралися для того, щоб з цим покінчити, щоб це перемогти!”

“Ми не ідеальні, але ми абсолютно точно найкращі сьогодні, тому що ми можемо принести мир. Нам всі його обіцяють, але як вони це зроблять, адже слухають і чують тільки себе! І коли ви, українці, підете на виборчі дільниці, подивіться, подумайте серцем, хто сьогодні може принести мир, а хто тільки говорить про це. Обирайте серцем!” – закликав Вадим Рабінович.

І ще одним дуже важливим питанням політик назвав економічну ситуацію в Україні. “Економічна політика, яку сьогодні проводять в Україні – це політика вбивства держави. Сьогодні керують країною пройдисвіти, які і двох класів не закінчили. Але не можна так керувати країною! Не можна так будувати країну – навіть будівництво сараю вимагає плану. Так, ми готові потерпіти, але нам потрібно знати, що завтра ми будемо жити у великій Україні! Поки ж цього не відбувається, і ми продовжуємо годувати зграю пройдисвітів при владі”, – обурився засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

У зв’язку з цим Вадим Рабінович запропонував делегатам з’їзду і виборцям: “У нас була, є і буде одна пропозиція – давайте будувати сильну незалежну Україну – “Швейцарію Східної Європи”. Нам потрібен один рік, щоб стабілізувати ситуацію, а наступні роки будуть роками підйому . Досить нам годувати іноземних реформаторів – починаючи від Супрун і закінчуючи всією тією бандою, яка реформувала, а тепер втекла кудись з нашими грошима і яка продовжує сидіти біля годівниці, добиваючи нашу країну!”

На завершення з’їзду ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабінович звернувся до усіх делегатів, народу України.

“Дорогі однодумці! Спасибі вам за сьогоднішній день. Дякую за надію, яку ви вселили в серця тих, хто дивився наш з’їзд. Своїми діями ми показали, що заради перемоги можемо йти на компроміси. Юрій Бойко, який висунув свою кандидатуру на пост президента України , і ми всі його підтримали, обов’язково переможе на цих виборах! А ще я вірю в наш народ, нашу силу і в те, що разом з Юрієм Анатолійовичем, якому я вручаю “золотий ключ”, ми побудуємо нову країну! Обіцяю – ми будемо працювати до перемоги і переможемо! ” – резюмував Вадим Рабінович.

Останні записи