Держава Україна сьогодні не в змозі віддати той борг, який взяла нинішня злодійкувата влада. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, перемігши на виборах, відмовиться від невигідної співпраці з міжнародними фінансовими інститутами та займеться реальним вирішенням економічних питань. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112-Україна».

«Україні треба віддати 12 млрд боргів наступного року. Це абсолютно непідйомна сума для нашої економіки, навіть якщо уявити, що вона покаже небувале зростання. Навіть якщо наша економіка ростиме, то завдяки реструктуризації Яресько (екс-міністр фінансів України), все зростання піде в рахунок боргів міжнародним фінансовим інститутам. Цей круговорот боргів потрібно просто зупинити! Позиція нашої політичної сили щодо вирішення питання із зовнішнім боргом абсолютно проста – МВФ покине Україну щойно ми переможемо на виборах. Крапка!» – сказав політик.

Лідер партії «За життя!» заявив, що «влада готова посадити українців на сухий пайок, заради власної вигоди».

«Кабмін заради чергового траншу жертвує нашим здоров’ям. Глава Мінсоцполітики Андрій Рева днями переглянув раціон українців. Уряд своєю постановою зменшив споживання хлібобулочних виробів, жирів тваринного походження, солодкого та кондитерських виробів. Під скорочення потрапили норми цукру, меду та житнього хліба! Раніше норма хліба дорівнювала 250 грамам, а тепер – 100 грамам… Так як в блокадному Ленінграді!» – обурився парламентарій.

При цьому політик нагадав, що керівники держкомпаній, яких ЗМІ викрили в корупції, досі не покарані.

«Потрібно розуміти, що левова частка бюджетних грошей сьогодні знаходиться в «Нафтогазі», керівництво якого переводить гроші українців на рахунки своїх дочірніх структур, або родичам. При цьому «Нафтогаз» відмовив у перевірці представникам Рахункової палати, про що заявив її голова – Валерій Пацкан. Як таке може бути? Пора закінчувати з цим раз і назавжди!» – резюмував Вадим Рабінович.

Останні записи