Про це народний депутат від ОППОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ заявив в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Українці сьогодні найбільше хочуть, щоб в країні запанував мир і стабілізувалася ситуація в економіці. У нашій політичній силі є люди, які готові взяти на себе відповідальність і вирішити ці завдання”, – сказав Вадим Рабінович.

Політик в черговий раз нагадав, що тільки у представників ОППОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є чіткий план, як принести Україні мир.

«Будь-який мир – це питання компромісу. Обидві сторони конфлікту зобов’язані зробити крок назад, сісти за стіл переговорів, заборонити на законодавчому рівні розпалювання ненависті в суспільстві, і встановити дворічний перехідний період для врегулювання ситуації на Донбасі», – заявив народний депутат.

«Кажуть, що не існує простих відповідей на складні питання. Насправді це не так! Чого українці хочуть сьогодні найбільше? Вочевидь, зупинити війну і підняти економіку. Без миру ми не зможемо побудувати успішну країну – і тільки у нашої команди є «ключик до миру». Наші опоненти це прекрасно знають, і якщо владі потрібна будь-яка комунікація з Путіним, то звертаються саме до члена нашої партії – Медведчука. Якщо він не відстоює інтереси України в діалозі з керівництвом Росії, то навіщо вони вже чотири роки до нього звертаються? Значить, з ним там рахуються, і це співвідноситься з інтересами української держави», – упевнений парламентарій.

Опозиційний політик, також зазначив, що нинішнє керівництво країни жертвує економічними інтересами держави задля власної наживи.

«За одинадцять місяців минулого року Україна імпортувала з Росії товарів на 7,4 млрд доларів і це на 17% більше, ніж в 2017 році. При цьому нам розповідають, що ми «злізли з російської газової голки», «ми з ними сваримося», нам піднімають тарифи … Чому ж зростає товарообіг? «Патріоти під шумок» беруть російські товари, накручують від 30 до 300 відсотків – і продають їх нам? Хіба грабіж власного народа можна вважати патріотизмом? .. Коли ми говоримо, що замість 300 доларів за  тис. куб.м газу будемо платити 100 доларів вони кажуть, що ми не патріоти. Але хіба зменшення витрат на закупівлю газу в три рази це зрада? Ні. Представники нашої партії відразу після виборів готові домовитися з постачальниками з Росії про зниження ціни на газ у разі нашої перемоги», – підкреслив Вадим Рабінович.

Опозиційний політик додав, що команда ОППОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ готова взяти на себе відповідальність за країну.

«У нашій команді зібралися люди, які здатні принести в Україну мир, домовитися по зниженню ціни на газ і підняти економіку. Країні потрібно зробити правильний вибір», – резюмував Вадим Рабінович.

Останні записи