Для того, щоб Україна почала демонструвати зростання економіки, майбутня українська влада повинна припинити запозичення у Міжнародного валютного фонду. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабінович в ефірі програми «Велике інтерв’ю з великим політиком» на телеканалі «112 Україна».

За словами Вадима Рабіновича, Україна повинна якомога швидше припинити брати кредити у МВФ, що дозволить вже за рік продемонструвати економічне зростання. Таке рішення він назвав непопулярним і складним, але не для народу та України, а для західних партнерів України.

«Нам потрібен один рік, щоб відновити все зруйноване цими недоумками. І вже наступний за ним рік буде роком підйому. Для цього нам потрібно зробити непопулярні, складні речі. Але речі непопулярні не для наших людей, а для наших партнерів. Перше – нам потрібно вигнати МВФ з країни», – заявив політик.

Вадим Рабінович додав, що майбутня влада України повинна пояснити МВФ, що не потребує такого партнерства, яке невигідне самим українцям.

«Ми повинні сказати їм: «Те, що ви нам пропонуєте, нам не потрібно». Чому? Вони поставили нас на перше місце в світі за рівнем корупції – і нескінченно дають гроші найбільш корумпованій структурі у світі. Це, припустимо, якщо знати, що людина – наркозалежна, але продовжувати давати їй гроші для більш глибокого занурення в цю саму залежність», – заявив парламентарій.

Також Вадим Рабінович заявив, що Україна наступного року повинна заплатити 12 мільярдів доларів за відсотками за кредити від МВФ.

«Ми повинні у 2019 році заплатити 12 мільярдів доларів тільки за відсотками. Поділіть їх на українців – і сміливо відправляйте їх всіх подалі!» – підсумував Вадим Рабінович.

Останні записи