В Україні нинішня влада зносить пам’ятники переможцям, які зупинили фашизм, і встановлює пам’ятники посібникам фашистів. Хоча повинно бути навпаки – українці мають шанувати пам’ять своїх справжніх героїв. Про це в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабінович.

За його словами, українці – це не той народ, який можна вважати посібником фашизму. Навпаки, це країна нащадків переможців, які свого часу зупинили фашизм. «Я категорично проти того, щоб всіх українців виставляли як пособників фашизму. Українці – на другому місці за кількістю Героїв Радянського Союзу у Великій Вітчизняній війні. Інша справа, що зараз цим героям зносять пам’ятники. Що змінилося? Невже ці люди перестали бути героями?» – запитав лідер «За життя».

Рабінович зазначив, що нинішня влада ставить пам’ятники та меморіальні дошки посібникам фашизму. А багато представників молодого покоління сьогодні, частіше всього навіть не замислюючись, ходять з фашистською символікою вулицями українських міст.

«Сьогодні молодь, яку направляють підбурювачі, ходить з фашистськими прапорами по центру Києва. Бійці в деяких підрозділах української армії роблять собі татуювання зі свастиками. Як це співвідноситься з нашим завтрашнім днем? Я вважаю, це ненормально», – акцентував парламентарій.

Він нагадав про випадок, який стався в середині грудня, коли під час відвідин президентом України десантників ВСУ камери журналістів відобразили на грудях одного з військових емблему есесівської 3-ої танкової дивізії «Мертва голова».

«Я тоді прочитав абсолютно приголомшливі вибачення цього десантника. Він сказав, що помилився, не подумав і взагалі вважав, що це піратський символ… Навіть якщо це піратський символ, як це співвідноситься з українською армією? Я думаю, що справжніми героями все ж були ті бійці радянської армії, які знищували дивізії СС», – резюмував політик.

Останні записи