Про це депутат Одеської обласної ради Вадим Шкарівський написав на своїй сторінці в Фейсбук за підсумками ефіру на телеканалі «Репортер».

«Більше половини населення України вже за межею бідності! І при цьому, нехай одні нужденні утримують інших таких же нужденних (це якщо слідувати загальному принципу субсидій). Людей в черговий раз купують красивими обіцянками на кшталт тих, що “держава вас не забуде, влада вам допоможе”. Однак монетизація субсидій – чергова обіцянка, чергова спроба влади підкупити виборця», – зазначив опозиційний політик.

За його словами, простий підрахунок показує, що субсидій в цьому році вистачить тільки до жовтня. «У 2019 році планується виділяти по 6 мільярдів гривень в місяць на 4 мільйони тих, хто потребує субсидій (це по 1,5 тис. грн на кожного). На рік передбачається 55 мільярдів гривень, і це на 22 мільярди менше, ніж в минулому році. Провівши просте ділення, ми побачимо, що субсидією вдасться забезпечити тільки 9 місяців з 12», – підкреслив Вадим Шкарівський.

Нагадаємо, що засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко разом з колегами подав законопроект №9403, згідно з яким ціна на газ для всіх категорій споживачів не повинна перевищувати 4900 грн за тисячу кубометрів.

Останні записи