У ніч з 17 на 18 лютого невідомі зловмисники пошкодили білборди народного депутата, засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка.

Опозиціонер Одеської області Андрій Буяновський подав заяву до поліції з вимогою знайти і покарати винних.

«Чесні вибори – це чесна передвиборна боротьба не тільки кандидата на пост президента, але й тих, хто його підтримує. А подібні вчинки не роблять честі ні виконавцям, ні замовникам. Такі провокації і відверте хуліганство свідчать про те, що наші опоненти бояться чесної і відкритої боротьби», – сказав Андрій Буяновський.

Команда Юрія Бойка в Одеській області заявляє про те, що подібні методи не принесуть перемогу жодному замовнику подібних провокацій.

Нагадаємо, що соціологічне дослідження компанії Seetarget визначило трійку лідерів серед кандидатів у президенти по Одеській області. Так, якби президентські вибори відбулися у найближчу неділю, то з тих, хто вже визначився і буде голосувати, 24,7% виборців віддали б свій голос за Юрія Бойко. У Володимира Зеленського друге місце – 24,2%. Юлія Тимошенко на третьому з 19,6%. На четвертому – Петро Порошенко, 7,4%. Замикає п’ятірку Олег Ляшко – 6,8%.

 

Останні записи