Шостий апеляційний адміністративний суд Києва у неділю, 6 січня, продовжив розгляд позову народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Василя Німченка, яким той вимагав визнати протиправною та недійсною постанову Центральної виборчої комісії №274 від 31 грудня 2018 року. Рішенням суду в задоволенні позову народному депутату було відмовлено.

Василь Німченко зазначив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ оскаржить рішення суду. «Суд розглянув і відмовив нам у задоволенні позову, в якому ми просили визнати незаконною ліквідацію виборчих дільниць на території РФ, позбавивши тим самим мільйони українців умов для реалізації їхнього конституційного права на волевиявлення. Ми вважали і вважаємо, що Центральна виборча комісія, ухвалюючи таке рішення, перевищила свої повноваження, порушивши низку норм виборчого права. Однак суд є суд, і він своє рішення ухвалив. Але ми не будемо на цьому зупинятися і у найближчі два дні подаватимемо апеляцію, оскільки, по суті, влада реалізує задум – відсторонити громадян України від виборчого процесу. І, думаю, вже у Верховному Суді України доведемо, що ми мали рацію», – підкреслив Василь Німченко.

Народний депутат акцентував увагу на тому, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зробить усе можливе, щоб усі громадяни України змогли реалізувати своє право голосу. «Правда на нашому боці, і ні на якому іншому. Адже тільки ми сьогодні реально намагаємося протидіяти нинішній владі, яка вишукує всі можливі брудні методи і технології, готуючись до виборів президента України. І однією з таких технологій є закриття дільниць у Росії, щоб неугодна владі частина людей не змогла проголосувати на виборах. Але ми цього так не залишимо. Ми пройдемо стільки судових інстанцій, скільки потрібно, але доведемо нашу правоту і абсурдність заборон ЦВК, підконтрольної влади», – резюмував опозиційний політик.

Останні записи