Уже п’ятий рік поспіль за доброю традицією напередодні великодніх свят народний депутат від Юрій Солод вітає своїх виборців по округу №47, до якого входять Слов’янськ, Миколаївка, Святогірськ, Слов’янський та Олександрівський райони з Великим Воскресінням Христовим.

Також разом з волонтерами благодійного фонду «Дорога життя» народний обранець провідав дітей зі Слов’янського Центру соціально-психологічної реабілітації, школи-інтернату для незрячих і слабозорих дітей, Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та інших громадських організацій округу. Напередодні свята разом з особистим поздоровленням нардепа буде вручено більше п’ятнадцяти тисяч великодніх подарунків.

«У ці пасхальні дні ми в першу чергу намагаємося провідати і привітати тих, хто сьогодні найбільше потребує захисту і підтримки. Це дітки з інтернатів, дитбудинків, багатодітних і малозабезпечених сімей. Постарався провідати і літніх людей у територіальних центрах, міських товариствах людей з інвалідністю. Ми завжди будемо робити все можливе, щоб всіляко підтримати земляків, допомогти пережити ці складні, бідні для нашої країни роки. Побачити усмішку і радість на обличчях людей – найголовніша оцінка моєї роботи. Нехай свято Великодня принесе кожній родині мир, благополуччя і віру в краще майбутнє», – сказав Юрій Солод.

Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, цей рік не став винятком для доброї традиції робити смачні подарунки до Великодня. Слов’янці, миколаївці, жителі Святогорська, сіл і селищ Слов’янського та Олександрівського районів із щирим задоволенням і вдячністю прийняли великодні гостинці від нардепа і його команди.

Напередодні Великого Воскресіння Юрій Солод побажав усім жителям Донбасу мирного неба над головою і благополуччя кожній родині.

«Великдень – найсвітліше і найдобріший день. Є календарні свята, а є свято душі, освячене віковими традиціями. Саме таким святом душі є Великдень для мене і моєї родини. Воскресіння Христове – ще один шанс очиститися, стати добрішими, проявити милість до всіх, покаятися. Я думаю, що навіть якщо минуле у кожного з нас різне, то майбутнє точно повинно об’єднати всіх людей, весь український народ, якщо у цьому майбутньому знайдеться місце для віри. Зі святом!», — підкреслив у своєму зверненні до слов’янців, миколаївців, жителів Святогорська, сіл і селищ Слов’янського і Олександрівського районів нардеп Юрій Солод.

 

 

 

Останні записи