9 січня у Києві відбувся Всеукраїнський форум громадських діячів та організацій, які висловили свою підтримку засновнику ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народному депутату Юрію Бойку як кандидату в Президенти України. Зокрема, були присутні представники Ради ветеранів України, Київської обласної ветеранської організації, громадського об’єднання учасників бойових дій, ветеранів АТО, ветеранів військової служби, правоохоронних органів.

У своїх виступах вони зазначали, що люди, які пройшли війну та відбудували країну, забуті цією владою. І тільки завдяки особистій наполегливості Юрія Бойка вдалося повернути пільги ветеранам Великої Вітчизняної війни (18 грудня 2018 року Конституційний Суд визнав неконституційним рішення про скасування пільг ветеранам Великої Вітчизняної війни, прийняте Верховною Радою законом №76-VIII в 2014 році – ред.). Також без його участі не вдалося б вирішити питання з виплатою пенсій військовим пенсіонерам та ветеранам органів внутрішніх справ.

Юрій Бойко подякував ветеранам за підтримку і наголосив, що для нього особисто і для ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ соціальний захист ветеранів, літніх людей – є пріоритетом.

«Ми будемо і далі продовжувати боротьбу за відновлення соціальної справедливості, за те, щоб усі українські громадяни могли нормально жити. Щоб шанували ветеранів Великої Вітчизняної війни, щоб нікому навіть на думку не приходило скасувати свято Дня Перемоги – 9 Травня. Жодні фальсифікації, створення кишенькової ЦВК, парамілітарних організацій, жодні інші зусилля, які сьогоднішній режим докладає для того, щоб втриматися при владі – не пройдуть. Ми згуртувалися, в нас є команда, і впевнений, що разом нам все вдасться. І в тому, що ця влада буде змінена, немає жодного сумніву», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

За результатами форуму було підписано Меморандум про взаємодію та підтримку у встановленні миру, соціальної справедливості та забезпеченні соціально-економічного розвитку держави.

«Я з чистим серцем підписую цей меморандум. Ми давали людям обіцянку, що будемо їх захищати, і, незважаючи на жорсткий спротив нинішньої влади, ми своє слово тримаємо», – сказав Юрій Бойко.

Останні записи