Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат-опозиціонер Одеської облради Віктор Баранський, коментуючи нарахування пені за несплату, яка очікує споживачів з травня 2019 року.

«574,7 млн ​​грн – стільки загалом одесити винні за послуги теплопостачання. З початку зими 2017 ця цифра збільшилася вдвічі. За рекордною для Одеси сумою – десятки і сотні тисяч знедолених і незаможних, доведених владою до злиднів людей. Яким просто нема чим платити за тепло, світло, воду. У яких вибір – або замерзнути від холоду, або купити на останні гроші їжу, ліки», – підкреслив депутат.

Віктор Баранський нагадав: з травня на всіх боржників чекає пеня за несплату.

«Почнуть з 0,01% за кожен день несплати. Нескладно припустити, що пеню крок за кроком будуть підвищувати, як і тарифи. Не допоможуть ні субсидії, ні кредити. Це немов зашморг, який затягується на шиї у всього українського народу», – вважає Віктор Баранський.

Сьогодні люди стали заручниками провальноъ тарифної політики влади. Підвищивши тарифи до космічного рівня і посадивши всю країну на субсидії, які зараз урізають, нинішній режим довів людей до злиднів і відчаю. Народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко зареєстрував законопроект №9403, в якому прописана формула граничної вартості газу для всіх категорій споживачів.

Опозиціонери підрахували: якщо змішати за паливним балансом 15 млрд кубів газу власного видобутку з собівартістю 2 тис. грн і 15 млрд кубів покупного газу, який сьогодні коштує під 300 доларів, то його максимальна ціна не повинна перевищувати 4800 гривень.

«Враховуючи цю ціну, будуть платити і підприємства, і люди, на підставі цього будуть нараховуватися субсидії. Ось такий підхід у нас буде в майбутньому. Тобто зрозумілий, справедливий і обгрунтований», – пояснив автор законопроекту, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Останні записи